-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sudominti jaunąją kartą skaitiniais – rimtas iššūkis. Tačiau kategorijoje „Nuotykių knygos paaugliams“ gausu leidinių, kurie nė akimirkos neleis nuobodžiauti ir suteiks daugybę malonių akimirkų net ir išrankiausiems skaitytojams.

Rasta: 117
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paveldėjimas | Christopher Paolini
8,19 €
Turime sandėlyje
Ugnies kardas | Christopher Paolini
7,79 €
Turime sandėlyje
Vyriausiasis | Christopher Paolini
7,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 117
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nuotykių knygos patrauklios įtraukiančiomis istorijomis, kuriose veikėjai patenka į netikėčiausias situacijas, leidžiasi į nepaprastus žygius, gelbėja pasaulį ar patiria stebuklus. Autoriai žino, kaip sunku įkalbėti jaunimą skaityti, todėl nuotykių knygos paaugliams neapsunkina ilgais aprašymais. Veiksmas veja veiksmą, įvykiai įvykius ir netrukus jaunuoliai pamirš visą aplinkinį pasaulį.

Nuotykių knygos vaikams dar žaismingesnės! Vienas TOP skaitomiausių kūrinių yra apie žymiausią berniuką burtininką. Rašytojos J. K. Rowling sukurtos knygos apie Hario Poterio nuotykius patinka ir vaikams, ir paaugliams, ir, tiesą sakant, net suaugusiems skaitytojams.

Kategorijoje „Nuotykių knygos paaugliams“ iš tiesų daug gerų ir įdomių skaitinių. Kaip išsirinkti? Rekomenduojame atkreipti dėmesį į klasiką, kurią jau patikrino laikas. Štai, pavyzdžiui, rašytojo Džeko Londono kūriniai populiarūs jau ne vieną dešimtmetį. Paaugliams patiks knyga „Baltoji iltis“.

Mėgstantiems aštresnius pojūčius siūlome dar vieną klasikinį kūrinį – rašytojo William Golding knygą „Musių valdovas“. Istorija pasakoja apie negyvenamoje saloje atsidūrusius berniukus ir žmogiškumą. Tokias knygas vėliau verta aptarti su tėvais ar mokytojais. Šviesesnių istorijų gerbėjams patiks Eric Knight knyga „Lesė grįžta“. Tai pasakojimas apie šunį, kuris per visą šalį keliavo namo pas savo mylimą šeimininką.

Klasikinės istorijos neišeina iš mados, nuolat kartojami tiražai, o jose nagrinėjamos temos net ir šiandien nepraranda aktualumo. Aplink pasaulį keliaukite su Žiuliu Vernu, socialines problemas nagrinėkite su Marku Tvenu knygoje "Tomo Sojerio nuotykiai", tačiau būkite tikri, kad nuotykių tikrai netrūks!

Dar viena autorė, kurios nuotykių knygos vaikams patinka beveik visada, yra Astrid Lindgren. Mažiesiems skaitytojams itin lengva susitapatinti su šios rašytojos veikėjais, kurie nuotykių patiria tiek paprastame, tiek fantastiniuose pasauliuose.

Įdomios ir šiuolaikinės nuotykių knygos paaugliams. Vokietijos rašytoja Anna Ruhe kviečia į magišką kvapų vaistinę, po pasaulį daug keliavęs autorius Dan Smith rašo apie nepaprastai drąsią vikingų mergaitę ir jos nuotykius, australas John Flanagan siūlo net kelias serijas apie vaikus, pasižyminčius drąsa ir išmintimi. Rinktis yra iš ko!

Daug knygų paaugliams parduodame už itin patrauklias kainas, o akcijų ir išpardavimų metu kviečiame naujų leidinių įsigyti dar pigiau. Tereikia išsirinkti, į kokį nuotykį leisitės šį kartą. Kovosite su piktuoju burtininku, o gal plauksite piratų laivu? Smagių nuotykių ir atradimų!