Praėjusio amžiaus istorija pažymėta didžiausiais visų laikų kariniais konfliktais. Vienas jų – Pirmasis pasaulinis karas. Kodėl jis prasidėjo, svarbiausi istoriniai įvykiai, mūšiai, strategijos, politiniai sprendimai – visa tai aprašo knygos, kurias rasite kategorijoje „Pirmasis pasaulinis karas“.

Rasta: 15

Krajus dega, 1 dalis. JAV lietuvių atsiminimai apie Pirmąjį pasaulinį karą Lietuvoje išeivių spaudoje | Remigijus Misiūnas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
35,33 €
Kaina su kodu: 31,80 €
Turime sandėlyje
Pasaulis liepsnose. Ilgasis karas 1914–1945 m. | Dan Jones, Marina Amaral
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
44,47 €
Kaina su kodu: 40,02 €
Turime sandėlyje
Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės | Vitalijus Michalovskis
-10% su kodu: PATOGU
20,06 €
Kaina su kodu: 18,05 €
Turime sandėlyje
Jo Didenybės prieglobstyje. Didžiosios Britanijos lietuviai Pirmojo pasaulinio karo metais | Remigijus Misiūnas
-10% su kodu: PATOGU
16,75 €
Kaina su kodu: 15,07 €
Turime sandėlyje
Kaizerio kareivis Lietuvoje. Ivero Henningseno laiškai ir piešiniai (knyga su defektais) | Kaj Henningsen, Lars N. Henningsen, Martin Bo Nørregård
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Karas taikos metu. Paramilitarizmas po Pirmojo pasaulinio karo 1917-1923 m. | Robert Gerwarth, Tomas Balkelis
-10% su kodu: PATOGU
10,95 €
Kaina su kodu: 9,85 €
Turime sandėlyje
Lietuva vokiečių okupacijoje Pirmojo pasaulinio karo metais 1915-1918 | Edmundas Gimžauskas
-10% su kodu: PATOGU
8,76 €
Kaina su kodu: 7,88 €
Turime sandėlyje
98 linkėjimai iš Vilniaus. Pirmojo pasaulinio karo vokiečių kareivių atvirlaiškiai | Saulius Petrulis
-30% su kodu: PATOGU
19,59 €
Kaina su kodu: 13,71 €
Turime sandėlyje
Rasta: 15

Kviečiame internetu įsigyti leidinių apie Pirmąjį pasaulinį karą. Jie neabejotinai padės geriau suprasti XX amžiaus Europos ir pasaulio istoriją. Čia rasite įvairių autorių įžvalgų, atskirų karo etapų analizes, realių žmonių atsiminimus, įdomių, mažai žinomų faktų, įtraukiančių istorijų.

Knygos apie Pirmąjį pasaulinį karą įvairios. Besidomintys mūsų šalies istorija apsidžiaugs lietuvių autorių knygomis, kuriose analizuojama archyvinė medžiaga, nagrinėjama geopolitinė padėtis, publikuojami Pirmojo pasaulinio karo dalyvių atsiminimai, pateikiami įvairūs istoriniai dokumentai.

Skaitytojams, norintiems platesnio konteksto, rekomenduojame rinktis užsienio autorių knygas, kuriose taip pat nagrinėjami svarbiausi konflikto etapai įvairiose šalyse, karo eigą lėmę mūšiai, pateikiamos svarbių istorinių asmenybių biografijos, memuarai.

Vienos knygos dalykinės ir sudomins profesionalius ir mėgėjus istorikus, mokslininkus. Kiti leidiniai bus įdomūs plačiajai visuomenei. Tarp tokių ir 1920-tais metais pasirodęs Ernst Junger kūrinys „Plieno audrose“, kuris iki šiol yra laikomas vienu autentiškiausių ir meistriškiausių leidinių apie Pirmąjį pasaulinį karą. Knyga ir mūsų šalyje yra populiari bei patenka tarp TOP skaitomiausių.

Kiekvienas karas – milžiniška tragedija. Pirmasis pasaulinis karas nusinešė daugiau nei dvidešimt milijonų gyvybių. Žmonės linkę kartoti klaidas, tačiau istorinių šaltinių analizė gali padėti jų išvengti. Todėl siūlome skaityti knygas apie svarbiausius konfliktus, prisiminti visus kovojusius ir žuvusius ir pasistengti, kad istorija neapsisuktų ratu. Knygos suteiks žinių ir įkvėps.

Populiarias šios kategorijos knygas parašė Jesus Hernandez, Pranciškus Žadeikis, Kaj Henningsen, Lars N. Henningsen, Martin Bo Norregard, Saulius Petrulis, Robert Gerwarth, Tomas Balkelis, Aleksandras Uspenskis, Vitalijus Michalovskis, Edmundas Gimžauskas, Peter Englund ir kiti autoriai. Visi jų leidiniai verti dėmesio ir rekomenduojami tiek vyrams, tiek moterims, kurie yra neabejingi pasaulio istorijai.

Pirkti online rasite ir daugiau gerų istorinių knygų ne tik apie Pirmąjį pasaulinį karą, bet ir apie apie kitus svarbiausius įvykius nuo pat Antikos laikų. Geras ir įdomias knygas verta užsisakyti internetu, nes čia visada vyksta įvairios akcijos ir išpardavimai. Jų metu ir naujų, ir populiarių knygų nusipirksite visai šeimai. Istorinės knygos patiks suaugusiems, o vaikams ir jaunimui pasiūlykite jiems skirtų įtraukiančių skaitinių ir kartu su visa šeima nerkite į turtingą literatūros pasaulį!