TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Visi mes trokštame būti sveiki ir laimingi. Deja, gyvenime nutinka visko: traumų, nelaimingų atsitikimų, šokiruojančių patirčių. Po tokių įvykių būtina specialistų pagalba ir laukia ilgas sveikimo periodas. Reabilitacijos knygos daugiausiai ir yra skirtos specialistams, kurie dirba su įvairiausias fizines ir psichines traumas patyrusiais žmonėmis bei padeda ligoniams pasveikti ir grįžti į normalų gyvenimą po operacijų.

Rasta: 27

Kalbos reabilitacija | Regina Ivoškuvienė, Janina Varžgalienė
-30% su kodu: KALĖDOS
17,09 €
Kaina su kodu: 11,96 €
Turime sandėlyje
Pasyvios ir aktyvios metodikos laikysenai koreguoti | Asta Gedvilė
-30% su kodu: KALĖDOS
14,39 €
Kaina su kodu: 10,07 €
Turime sandėlyje
Modernioji neuroreabilitacija. Judesių valdymas ir proto treniruotė | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
34,68 €
Kaina su kodu: 24,28 €
Turime sandėlyje
Sąnarių paslankumą ir raumenų jėgą lavinamosios metodikos | Daiva Lenčiauskienė
-30% su kodu: KALĖDOS
11,99 €
Kaina su kodu: 8,39 €
Turime sandėlyje
Atraminio-judamojo aparato ligos: ortopedija, traumatologija, plastinė rekonstrukcinė chirurgija, reabilitacija | Liudas Bazaras, Lina Bykovienė, Kęstutis Braziulis
-30% su kodu: KALĖDOS
23,99 €
Kaina su kodu: 16,79 €
Turime sandėlyje
Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį | Zita Baužienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
29,99 €
Kaina su kodu: 20,99 €
Turime sandėlyje
Sunkus ligonis namuose. Gydymas, slaugymas, reabilitacija: lėtinės ligos | Aleksandra Modlinska, Dominik Kšyžanovski, Piotr Krakoviak
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
34,19 €
Kaina su kodu: 23,93 €
Turime sandėlyje
Sąnarių paslankumą lavinamosios metodikos | Daiva Lenčiauskienė
-30% su kodu: KALĖDOS
4,79 €
Kaina su kodu: 3,35 €
Turime sandėlyje
Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste | Daiva Mockevičienė, Jūra Vladas Vaitkevičius
-30% su kodu: KALĖDOS
3,47 €
Kaina su kodu: 2,43 €
Turime sandėlyje
Rasta: 27

Reabilitacijos knygos bus naudingos gydytojams rezidentams, psichologams, neurologams, traumatologams, kineziterapeutams ir kitiems įvairių sričių medikams bei studentams. Jos apima temų įvairovę: nuo reabilitacijos pagrindų iki delfinų, jodinėjimo ar dailės terapijos. Dalis knygų gali pasirodyti įdomios ir plačiajai visuomenei, besigydantiems ar turintiems artimųjų, kuriems reikia reabilitacinės pagalbos.

Daugiausiai reabilitacijos knygų išleido Lietuvos universitetų leidyklos, o jas parengė vieni geriausių savo srities specialistų: Liuda Šinkariova, Raimonda Petrolienė, Laura Alčiauskaitė, Liudas Bazaras, Lina Bykovienė, Kęstutis Braziulis, Asta Gedvilė, Albertas Skurvydas, Aleksandras Kriščiūnas bei kiti.

Leidiniuose apie reabilitaciją nagrinėjamos temos leis specialistams atnaujinti teorines žinias, susipažinti su šiuolaikiniais medicininiais tyrimais, inovatyviais gydymo būdais bei rekomenduojama praktika. Studentai reabilitacijos pagrindų vadovėliuose ras šios medicinos srities sampratą, aprašytus metodus bei priemones.

Reabilitacijos knygas galima išskirti į dvi pagrindines grupes. Vieni leidiniai aprašo fizinę reabilitaciją, pavyzdžiui, plaštakų, stuburo, nugaros, traumų gydymą, laikysenos koregavimą, pooperacinę priežiūrą, modernią neuroreabilitaciją.

Kita dalis knygų orientuotos į paciento psichologinės sveikatos gerinimą, pavyzdžiui, monografijoje „Motyvuojančio pokalbio veiksmingumas lėtinėmis ligomis sergančiųjų grupėje“ pateikiami tyrimai, kurie parodo, kad motyvuojantis pokalbis gali tapti veiksminga priemone, siekiant širdies ir kraujagyslių bei lėtinėmis sąnarių ligomis sergančių pacientų elgesio pokyčių.

Kviečiame internetu įsigyti ir daugiau psichologinės terapijos knygų, kuriose specialistai rašo apie poetikos ar gyvūnų terapiją, taip pat kūrybinius metodus reabilitacijoje. Naudingų leidinių čia ras net ir specialieji pedagogai bei tėvai auginantys ypatingus vaikus.

Pirkti online siūlome ne tik reabilitacijos knygų, bet ir leidinių iš kitų artimų medicinos sričių, tokių kaip kineziterapija, slauga, neurologija ar bendroji praktika. Ši literatūra pravers bet kurios sveikatos apsaugos srities studentams, akademikams bei praktikuojantiems gydytojams, kurie supranta, kad mokslas vietoje nestovi ir nuolat atsiranda įvairių metodikų, diagnostikos bei gydymo būdų.

Dalykinių knygų kainos labai įvairios. Tikime, kad daugelis nori sutaupyti, todėl naujų, gerų ir įdomių leidinių kviečiame įsigyti per akcijas ir išpardavimus. Jų metu nukainuojame ir karštas naujienas ir TOP skaitomiausią literatūrą, o savo platų asortimentą siūlome visiems: vyrams ir moterims, taip pat suaugusiems ar jaunimui. Jei tik mylite knygas, čia tikrai rasite, ką įsigyti.