-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Nors mada iš pirmo žvilgsnio asocijuojasi tik su prabangiais dizainerių kūriniais, podiumais ir drabužių pristatymais, visgi tai yra labai universali tema, kuri gali būti įdomi tiek moterims, tiek vyrams. Kategorijos „Mada“ knygose kalbama apie bendrąjį ir verslo etiketą, dizaino istoriją, įvaizdžio psichologiją ir panašiomis temomis. Leidinius parengė stilistai, mados istorikai ir etiketo žinovai. 

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Kvepalai. Olfaktorinės istorijos | Aistis Mickevičius
 • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -29%
24,99 € 34,99 € *
Turime sandėlyje
Dalykinės išvaizdos vadovas | Alvyda Jasilionytė
Nuolaida knygai -51%
9,99 € 19,99 € *
Turime sandėlyje
Mados istorija | NJ Stevenson
Nuolaida knygai -61%
11,89 € 29,89 € *
Turime sandėlyje
Meilė X Stilius X Gyvenimas (knyga su defektais) | Garance Dore
Nuolaida knygai -61%
8,29 € 20,99 € *
Turime sandėlyje
Prabanga. Mada. Stilius | Eugenijus Skerstonas
 • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -24%
29,99 € 38,99 € *
Turime sandėlyje
Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų | Jurga Jurkevičienė
Nuolaida knygai -86%
2,99 € 19,99 € *
Turime sandėlyje
Idealiai tinkantis kostiumas | Algirdas Gricius
Nuolaida knygai -70%
4,99 € 16,39 € *
Turime sandėlyje
Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais | Eugenijus Skerstonas
 • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -24%
29,99 € 38,99 € *
Turime sandėlyje
Grožio galia | Olga Wiseman
 • Nemokamas knygos pristatymas
38,99 € 42,99 € *
Turime sandėlyje
Idealiai tinkantis kostiumas (knyga su defektais) | Algirdas Gricius
Nuolaida knygai -85%
2,49 € 16,39 € *
Turime sandėlyje
Vyras ir veidrodis. Psichologinė dvikova | Eugenijus Skerstonas
 • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -26%
28,99 € 38,99 € *
Turime sandėlyje
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Beveik visos knygos apie madą puikiai tinka dovanai. Jos kokybiškai iliustruotos ir naudingos savo turiniu, praturtinančių žinias apie stilių, kasdieninę, šventinę ir dalykinę aprangą.

Apie vyrų madą kalba autorius Algirdas Gricius, patariantis, kaip pasirinkti geriausią kostiumą ir perprasti aprangos kodus, įvertinti savo kūno sudėjimą, derinti bei prižiūrėti aksesuarus. Apie moterų aprangą daug patarimų žeria viena populiariausių Lietuvos stilisčių Agnė Jagelavičiūtė. Ilgametę patirtį sukaupusi moteris dalijasi patarimais, kaip susikurti savo unikalų stilių, išmokti rinktis tinkamus ir kokybiškus drabužius, nustoti išpardavimų metu pirkti tai, kas nedera ir tik užima vietą spintoje. Šių autorių knygos – vienos skaitomiausių.

Domitės prabangiais prekių ženklais, jų istorija, gamybos procesu ir verslo paslaptimis? Galime rekomenduoti mados knygas, kurias parašė autoriai NJ Stevenson, Caroline Cox, Eugenijus Skerstonas, Sara Gay Forden, Aleksandras Vasiljevas ir kt.

Autoriai savo leidiniuose nagrinėja skirtingas epochas, mados kūrėjų gyvenimo smulkmenas, verslo vystymosi dėsningumus, taip pat svarsto apie drabužių raidą ir reikšmingų istorijos įvykių nulemtus pokyčius. Įdomu paskaityti ir apie psichologinius įvaizdžio aspektus, kurie nulemia socialinę gerovę, smagu ieškoti atsakymų į klausimus, kodėl prekiniai ženklai mums, o ypač mūsų vaikams ir jaunimui, tapo tokie svarbūs ir kaip žymių gamintojų produktai virto statuso bei išskirtinumo atributais ir t.t.

Mada – nepaprastai įdomi knygų kategorija, kurios leidinių tekstai neapsiriboja vitrinų blizgesiu ir žvelgia gerokai giliau. Juk sakoma, kad pagal drabužį sutinkama, tad svarbu tinkamai pasiruošti tam susitikimui ir padaryti gerą įspūdį tiek darbo pokalbio, tiek pirmo pasimatymo metu. Tinkama apranga prideda pasitikėjimo savimi, kuria mūsų įvaizdį ir formuoja kitų asmenų nuomonę, o mados knygų autoriai padeda šiame įdomiame žaidime jaustis tvirčiau.

Šiais leidiniais verta papildyti ne tik savo lentyną, bet ir juos dovanoti. Ko gero, kaip ir kiekvienas, siekiate sutaupyti, todėl primename, kad knygyne dažnai vyksta teminiai išpardavimai. Jų metu leidiniai kainuoja pigiau, tad įsigyti internetu galėsite ir daugiau naujų bei TOP knygų suaugusiems ar vaikams. Pirkti online patogu ir greita.