-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Norite išgirsti unikalią įvairių Lietuvos autorių nuomonę bei asmeninius pasvarstymus apie įvairius reiškinius? Knygų kategorija „Eseistika ir publicistika“ yra kaip tik ta vieta, kuriuose sukaupėme įdomius, naujus bei diskutuoti kviečiančius tekstus. Juos parengė tiek gerai žinomi ir visuomenėje gerbiami autoriai, tiek prieštaringai vertinami asmenys, tiek savo vietą įtvirtinti siekiantys žmonės. 

Rasta: 346
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Viršvalandžiai | Jurga Ivanauskaitė
5,99 €
Turime sandėlyje
Kaip būti | Vaiva Rykštaitė
13,69 €
Turime sandėlyje
Vandenyne | Žilvaras Braznauskas
2,99 €
Turime sandėlyje
Kodėl Mes | Vytautas Landsbergis
13,19 €
Turime sandėlyje
Atatrankos | Nijolė Oželytė
14,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 346
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kokių knygų rasite kategorijoje „Eseistika ir publicistika“? Visokių! Tarp perkamiausių ir skaitomiausių TOP autorių vardų šmėžuoja Rūta Vanagaitė, Inga Liutkevičienė, Marius Povilas Elijas Martynenko, Veronika Urbonaitė-Barkauskienė, Vanda Juknaitė, Šarūnas Jasiukevičius, Agnė Matulaitė, Gediminas Beresnevičius ir kiti.

Jų parengtos knygos labai įvairios. Nuo pasvarstymų karo, partizanų likimo temomis iki psichologinių tekstų ar patarimų, kaip saugiai keliauti po pavojingas pasaulio vietas. Nuo kasdienybės stebėjimų iki kūrybiškumo lavinimo. Vienos knygos artimesnės vyrams, kitos moterims, tačiau jų tiek daug, kad tiek jaunimui, tiek suaugusiems bus iš ko rinktis.

Po to, kai buvo parodytas Lietuvoje filmuotas serialas apie Černobylį, ypač išpopuliarėjo knygos susijusios su šia didžiausia istorijoje katastrofa. Mūsų šalyje garsus užterštos zonos ekspertas Šarūnas Jasiukevičius, geriau žinomas Praeities Žvalgo vardu, gali daug papasakoti apie savo patirtį tyrinėjant atominės elektrinės sprogimo užterštą vietovę.

Knygoje „Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo“ autorius apima daug skirtingų temų ir visapusiškai supažindina su smalsumą žadinančia zona.

Tarp eseistikos ir publicistikos knygų rasite tekstų, kuriuose kalbama apie skirtingų kartų susidūrimą, mūsų tautos raidą, politinius užkulisius, kultūrinį gyvenimą, meną, žmogaus prigimtį, evoliuciją bei ateitį. Taip pat rašytojai dalinasi savo asmenine patirtimi apie gyvenimą svečiose šalyse, keliones, karjerą, rašymą, vaikų auginimą. Kai kurie kalba apie viską vienu metu.

Rekomenduojamos knygos padės suprasti įvairius politinius ir socialinius reiškinius, pažadins mūsų kūrybiškumą, sukels empatiją ir tam tikrų savo veiksmų suvokimą bei kvies diskutuoti pačiomis įvairiausiomis temomis.

Eseistikos ir publicistikos knygų autoriai dalinasi asmeninėmis mintimis, tad ne visada jos sutampa su populiariąja nuomone. Mes siūlome domėtis rašytojų asmenybėmis bei jų kūryba ir online pirkti jums artimas idėjas arba visapusiškai išnagrinėti temą ir susipažinti su prieštaringais tekstais.

Įsigyti internetu siūlome daugybę įvairaus žanro knygų. Tačiau kategorijos „Eseistika ir publicistika“ leidiniai leidžia geriau pažinti jų autorius bei tai, kaip jie mato aplink vykstančius dalykus. Akcijų ir išpardavimų metu daug įdomių ledinių kainuoja pigiau. Pats metas papildyti savo knygų lentynas.