⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kokia yra laukiamiausia metų šventė? Žinoma, Kalėdos! Ir jos patinka visiems – berniukams ir mergaitėms, vyrams ir moterims, močiutėms ir seneliams. Tai pats laukiamiausias, stebuklingas metų laikas. Tiesa, mažyliai kantrybės neturi, todėl suaugusiems teks ateiti į pagalbą ir palengvinti laukimo metą. Rekomenduojame nuostabias knygutes apie Kalėdas, skirtas šventiniam laikotarpiui.

Rasta: 132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kalėdų nakties stebuklai |
9,19 €
Turime sandėlyje
Gražiausios kalėdinės istorijos |
14,99 €
Turime sandėlyje
Kalėdų istorijos. Pasakų lobynas |
  • Nauja knyga
11,99 €
Turime sandėlyje
Meškiuko Kalėdos (su bumbulu) |
  • Nauja knyga
7,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kalėdinės knygos vaikams yra labai įvairios. Siūlome pirkti online tiek gražias pasakas, tiek teminius spalvinimo bei įvairių įdomių užduotėlių leidinius.

Visas knygeles vienija bendra tema – Kalėdos. Todėl tarp iliustracijų dominuoja Kalėdų seneliai, eglutės, nykštukai ir sniegas. Tačiau pačių leidinių paskirtys yra gana įvairios.

Ypač populiarios knygutės, kuriose siūlomos smagios prieškalėdinės veiklos, tokios kaip šventinių dėlionių dėliojimas, kalėdinių atvirukų ir sveikinimų kūrimas, dekoracijų spalvinimas, karpiniai, prakartėlės klijavimas, laiško Kalėdų seneliu rašymas, advento kalendoriaus gamyba ir t.t.

Vienas užduotis vaikai atliks visiškai savarankiškai, kitoms įveikti prireiks suaugusiųjų pagalbos. Tuo pačiu tai ir puiki proga tamsiais žiemos vakarais praleisti daugiau laiko su šeima.

Tarp TOP skaitomiausių – gražios, jaukios ir vaizdžiai parašytos kalėdinės istorijos. Kai kurios iš jų pačios yra advento kalendoriai, tai yra kiekvieną gruodžio vakarą padovanoja po vieną mielą pasakojimą. Kalėdinės istorijos dažniausiai alsuoja gerumu, atkreipia vaikučių dėmesį į vertybes ir draugystės svarbą.

Su knygelėmis apie Kalėdas bus ką veikti! Tačiau, ką daryti, jei viskas jau nuspalvinta, atvirukai pagaminti, o laiškas Kalėdų seneliui seniai iškeliavo? Mokytis eilėraščius, kuriuos deklamuosite, kai jis pagaliau apsilankys su dovanomis! O jų rasite autorės Zitos Gaižauskaitės knygoje „Laiškas Kalėdų seneliui“. Po smagių eilėraštukų senelio dovanų maišas atsivers plačiau!

Kalėdų seneliams irgi rekomenduojame pasižvalgyti, internetu įsigyti ir dovanų maišą papildyti knygutėmis apie Kalėdas. Leidinukai su pieštukais, flomasteriais ir lipdukais tikrai pradžiugins mažylius, kuriems greitai nusibosta sėdėti prie šventinio stalo.

Įdomias ir jaukias knygas ruošė Lietuvos ir užsienio autoriai, tokie kaip Alex T. Smith, Glenys Nellist, Elena Selivanova, Zita Gaižauskaitė, Alma Karosaitė, Liudvikas Jakimavičius, Tim Dowley ir kiti.

Suprantame, kad prieš šventes daugėja išlaidų. Tačiau užtikriname, kad kalėdinės knygos vaikams daug nekainuoja. Daugumos knygų kainų intervalas yra nuo 1 iki 10 eurų, tačiau daug naujų leidinių kainuoja vos kelis eurus, o akcijų ir išpardavimų metu kviečiame pirkti online dar pigiau! Jaukių, žiemiškų istorijų turime ne tik vaikams, bet ir visiems suaugusiems skaitytojams bei jaunimui. Be to, primename, kad knyga yra geriausia dovana!