0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmonės, patyrę nesėkmes, dideles netektis ar kitokius sukrėtimus, dažnai paguodos ieško tikėjime bei dvasinių mokytojų išmintyje. Jau nuo seno Rytų šalys traukia nušvitimo, harmonijos bei ramybės siekiančius žmones. Visgi, ne kiekvienas gali keliauti į Tibetą ar Indiją, tačiau kiekvienas gali skaityti žymiausių pasaulio išminčių knygas. Jas siūlome įsigyti internetu, tereikia pasižvalgyti skiltyje „Rytų išmintis“ ir išsirinkti sielai artimiausią tekstą.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tibeto mirusiųjų knyga |
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -21%
12,49 € 15,79 € *
Laozi |
Nuolaida knygai -34%
11,49 € 17,29 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rytų išmintis yra suformuota tūkstančių metų tradicijų. Modernų žmogų, kuris nuolat skuba, šie mokymai ragina sustoti, peržvelgti savo gyvenimą ir ieškoti harmonijos. Rytų išminčiai dažnai akcentuoja, kad svarbiausia yra rūpintis savo vidinėmis vertybėmis, o ne materialinėmis pasaulio gėrybėmis. Rytų išmintis yra terapija, įkvėpimas ir pagalba streso paveiktam žmogui.

Pirkti online siūlome labai įvairias Rytų išminties knygas. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į pirkėjų mėgstamiausius, TOP skaitomiausius mokymus. Kinų karvedžio Sun Tzu knyga „Karo menas“, parašytas prieš 500 metų, nepraranda aktualumo ir šiandien. Skaitytojai mėgsta ir Theravados budizmo miško tradicijos vienuolio Ajahn Brahm mokymus. Jo pasakojimai labai įdomūs, raminantys ir priverčiantys nusišypsoti. Kartais tiek ir tereikia.

Knygyne rasite daugybę Indijos dvasinio mokytojo ir Ošo meditacinio judėjimo mokytojo Osho knygų. Jis kalba apie tobulumo kelią, gyvenimą, meilę, džiaugsmą, atjautą. Taip pat parengė meditacijos mokymus užimtiems žmonėms, kalba apie jos naudą ir būdus. Tikrai išsirinksite tarp daugybės autoriaus knygų.

Rytų išminties knygos gali padėti įveikti nerimą ir stresą. Jei jus kankina šie jausmai, o juk kankina visus, rekomenduojame skaityti Rytų medicinos specialistės Sofjos Sturčak knygą „Antistresas: senovės Tibeto paslaptys“, kurioje autorė atskleidžia paprastus, tačiau veiksmingus metodus, padėsiančius išgydyti sielą ir kūną. Siūlome ir knygą „Nevilties joga. Kaip įveikti savimonės krizę“, kurią parašė „Jivos“ vaišnavų studijų instituto vadovas Satjanarajana Dasa.

Sąmoningo gyvenimo treneris, jogos bei meditacijos instruktorius Mark Van Buren savo knygose padeda atrasti laimės paslaptis. Džiaugtis gyvenimu ir nebijoti juoktis kviečia filosofas ir dvasinis mokytojas Omraam Mikhael Aivanhov. Ramybę kiekviename gyvenimo žingsnyje padės atrasti vienas žinomiausių pasaulyje budizmo atstovų Thich Nhat Hanh.

Rytų išminties knygos rekomenduojamos ir jaunimui, ir suaugusiems. Tiek vyrams, tiek moterims. Ne visi prisipažįsta, bet harmonijos, ramybės, pilnatvės ir laimės reikia visiems, net ir vaikams, todėl svarbu ją rasti šeimoje, darbe ir santykyje su pasauliu. Naujų, gerų, populiarių, išmintį siūlančių knygų kainos nedidelės, knygyne nuolat vyksta akcijos ir išpardavimai, tad rinkitės, skaitykite, tobulėkite!