⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interneto knygyne Patogupirkti.lt siūlome šimtus įdomių knygų įvairaus amžiaus vaikams, pradedant nuo kūdikių, baigiant leidiniais, kurie skirti jaunimui. Skatiname skaityti nuo pat mažumės! Visos knygos patogiai suskirstytos į kategorijas pagal amžių. Knygos vaikams nuo 3 metų yra pačios įvairiausios ir užtikrintai patiks jūsų mažyliams.

Rasta: 4010
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaitymo pradžiamokslis |
4,39 €
Turime sandėlyje
Lipdukai veidukai. Miestas |
1,79 €
Turime sandėlyje
Rutuliukai. Rask ir suskaičiuok |
1,89 €
Turime sandėlyje
Katės. Paglostyk mane |
1,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4010
  1. 1
  2. 2
  3. 3

3-5 metų vaikai jau puikiai atpažįsta objektus, geba patys spalvinti paveikslėlius, dėlioti dėliones ar klijuoti lipdukus. Pasistengėme palengvinti pasirinkimą ir kategoriją „Knygos 3-5 metų vaikams“ suskirstėme į keletą smulkesnių temų.

Skiltį „Dainų knygelės su natomis“ rekomenduojame visiems muzikaliems mažyliams. Tėveliai čia ras knygučių su paprastomis, vaikiškomis dainelėmis, kurias smagiai dainuos visa šeima. Skaičiuotės, lengvos melodijos ir eilėraštukai itin lengvai įsimenami.

Dainelės pritaikytos vaikams, o pačios knygos labiau skirtos suaugusiems. Tėvai, darželių auklėtojai, mokytojai ir švenčių organizatoriai ras įkvėpimo, kuo užimti mažus dainorėlius.

TOP skaitomas dainų knygeles parengė autoriai Violeta Židonytė, Saulius Gudas
Nora Jazbutytė, Irena Rastauskienė, Zenė Sadauskaitė, Danguolė Dubinienė, Gražina Jonušienė, Sabina Sinkevičienė, Martynas Vainilaitis, Algimantas Raudonikis ir kiti.

Knygų temoje „Eilėraščiai 3-5 metų vaikams“ patalpintos knygos su populiariais ir geriausiais eilėraštukais. Vieni jų nauji, kitus gi patys prisiminsime iš savo vaikystės. Tokios kultinės knygelės, kaip Salomėjos Nėries „Senelės pasaka“, „Du gaideliai“, Justino Marcinkevičiaus „Voro vestuvės“ bei „Grybų karas“, Samuil Maršak „Katės namai“ – nepraranda aktualumo net pasikeitus ištisoms kartoms.

3-5 metų vaikams skirtoje knygų kategorijoje susitiksime ir su žymiausiu lietuvišku personažu – Kake Make. Ją vaikai tiesiog dievina. Šiuo metu yra išleista daugiau nei trisdešimt knygų apie Kakę Makę. Daugelį jų kviečiame pirkti online.

Pasakų skiltis patiks ne tik mažyliams, bet ir suaugusiems vyrams bei moterims. Čia knygos, kurios primins vaikystę. „Mikė melagėlis“, „Trys paršiukai“, „Dvylika mėnesių“ – pasakos, kurias norisi ir vėl skaityti, tik šį kartą savo vaikams. Taip pat knygyne rasite ir visai naujų, šiuolaikinių istorijų.

Pažintinė ir informacinė literatūra – puiki pagalba tėvams, kurie pasitelkę knygeles paaiškins vaikams apie įvairiausius reiškinius. Turbūt visi puikiai žino Richard Scarry bestselerį „Ką žmonės dirba visą dieną?“. 50 metų populiari knygelė pasakoja apie Darbėnų miestelį ir įvairiausias jo gyventojų profesijas. Kitos knygos supažindins su gyvūnais, skaičiais, raidėmis ir net padės papasakoti iš kur atsiranda vaikai.

3-5 metų vaikams skirtos knygos yra prieinamos visiems. Kainos prasideda nuo keliasdešimt centų. Rekomenduojame pasidairyti po akcijų bei išpardavimų skiltį bei nudžiuginti mažylius nauja knygele.