TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Ar jūs vienas tų žmonių, kurie sako, kad norėtų daugiau ir dažniau skaityti, tačiau tiesiog neranda laiko knygoms? Nieko keisto, darbai ir rutina iš tiesų suryja visą dieną, tačiau leiskite pasiūlyti puikią alternatyvą – audioknygas. Audioknygos gali būti klausomos tada, kai vairuojate, gaminate maistą, vedžiojate šunį, dirbate fizinį darbą ir dar daugeliu kitų atvejų. Patogu, sutaupo laiko ir, žinoma, plečia literatūrinį akiratį.

Rasta: 109
  1. 1
  2. 2
  3. 3

33 sonetai (CD) | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
4,99 €
Turime sandėlyje
Kaip žmogus mąsto (CD) | James Allen
6,45 €
Turime sandėlyje
Rasta: 109
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Klausiate, kur gi nusipirkti audioknygų? Tą galite padaryti internetu. Užsukite į knygų kategoriją „Audioknygos“ ir rasite kelias dešimtis lietuvių autorių kūrinių, įrašytų į kompaktinius diskus. Juos galite pirkti online, o mes užsakymą operatyviai pristatysime nurodytu adresu.

Kokias knygas rekomenduojame klausyti? Didžiąją dalį mūsų siūlomų audioknygų sudaro populiarių lietuvių literatūros klasikų kūriniai. Jonas Biliūnas, Antanas Baranauskas, Kristijonas Donelaitis, Paulius Širvys, Alfonsas Nyka-Niliūnas, Salomėja Nėris, Tomas Venclova, Antanas Škėma – rašytojai ir poetai, kuriuos pažinti privalu kiekvienam išsilavinusiam žmogui, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties.

„Anykščių šilelis“, „Metai“, „Balta drobulė“ – skaitomiausi TOP klasikos kūriniai, kuriuos audioknygų dėka galime ne tik perskaityti, bet ir išklausyti, o tada padėkoti vyrams ir moterims, kurie paskolino savo balsus ir įgarsino geriausius Lietuvos rašytojų tekstus. Yra ir tokių autorių, kurie patys įskaitė savo kūrybą, pvz., žymus poetas Antanas A. Jonynas.

Daugelį kompaktinių diskų parengė Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas. Ši leidykla nuo 2005 metų leidžia humanitarinę lituanistinę literatūrą, klasikų raštus, grožines ir profesines knygas.

Leidyklos asortimente yra tiek rekomenduojama mokyklinė literatūra, tiek dainynai, tautosakos rinkiniai, atsiminimai ir kiti nauji ar gerai žinomi, įdomūs kūriniai. Pasidairę po išpardavimų ir akcijų skiltį pamatysite, kad daugelio knygų kainos tikrai neskriaudžia piniginės.

Nėra jokių griežtų ribų, kas gali klausytis audioknygų. Įgarsinta poezija ir įvairios prozos tekstai yra subalansuoti tiek jaunimui ir suaugusiems, tiek moterims ir vyrams. Audioknygos patiks net ir vyresnio amžiaus vaikams, kuriems sunku prisiversti skaityti Donelaičio „Metus“, tačiau susipažinti su tekstu vistiek anksčiau ar vėliau teks.

Taip pat audioknygų klausyti gali visa šeima vienu metu, pvz., ilgose kelionėse automobiliu. Šeimos diskusijoms apie svarbias vertybes ypač tinkamas Jono Biliūno apsakymų rinkinys.

Kompaktiniai diskai su geriausia lietuvių literatūros klasika, kuriuos įgarsino tikri profesionalai, yra ir puiki dovana skaitytojams, besiskundžiantiems laiko stoka. Išduosime paslaptį, kad klausytis kitų skaitomos poezijos kartais yra maloniau nei ją skaityti patiems. Išbandykite mūsų siūlomas audioknygas ir įsitikinsite patys.