⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Laisvalaikio knygos“ – viena įdomiausių! Leidiniai kviečia į žygius, proto mūšius, žaisti stalo žaidimų, juoktis iš anekdotų, spręsti galvosūkius, žvejoti, groti gitara, rinktis tatuiruotę, fotografuoti, kurti šukuosenas, išmokti magijos triukų... Atrodo per sudėtinga išvardinti visas temas, tad užsukite pasižvalgyti ir internetu įsigyti įdomias ir smagias knygas.

Rasta: 180
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Piešimo pagrindai |
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Baikerio knyga | Audrius Skučas
10,99 €
Turime sandėlyje
Sumedžiok vilką... | Kostas Slivskis
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,99 €
Turime sandėlyje
Kryžiažodžių labirintas |
12,79 €
Turime sandėlyje
Stereogramų paslaptys |
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Baimės vieta | Erikas Laiconas
12,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 180
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kiekvieno žmogaus laisvalaikis vis kitoks. Ir visiems turime, ką pasiūlyti! Tiek suaugusiems, tiek vaikams patiks „Didžioji žaidimų knyga“, kurią parengė Jurgita Jėrinaitė. Autorė žada, kad leidinys kiekvieną vakarėlį pavers neįtikėtinai smagiu! Daugiau nei penki šimtai žaidimų niekada neatsibos!

Visiems vyrams ir moterims privaloma bent pavartyti John Wiseman knygą „Išlikimo vadovas. Kaip išgyventi laukinėje gamtoje, bet kokiame klimate, sausumoje ar vandenyje“. Autorius porą dešimtmečių tarnavo Jungtinės Karalystės Specialiose oro pajėgose ir didelę dalį išgyvenimo patirties perkėlė į kišeninio formato knygą.

Autoriai Vilius Šaulys ir Liudas Panava sudarė kelias anekdotų rinktines. Perskaitykite ir tapsite tikra vakarėlių žvaigžde! Tiesa, anekdotus apie uošvienę siūlome pasakoti atsargiai ir prieš tai apsidairius. Jei norite dar labiau sužibėti, rekomenduojame iliuzionisto Manto Wizard knygą „Kaip pradanginti dramblį“. Tai yra kuo tikriausias iliuzijos meno paslapčių ir įvairiausių triukų vadovėlis.

Tarp kategorijos TOP skaitomiausių autorių sutiksite Arūną Valinską ir Andrių Tapiną su leidiniu „Auksinis protas. 4000 klausimų“. Knygoje aprašytos užduotys patiks visiems proto mūšių mėgėjams bei praskaidrins draugų susibūrimus.

Domitės pokeriu? Rekomenduoti galime bent porą knygų, kurias parengė Collin Moshman („Pokerio strategija“) ir Lou Krieger („Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį“).

Kortos, anekdotai ir stalo žaidimai nedomina? Tad gal suviliosime automobilių gerbėjams skirta knyga „Superautomobiliai. Geidžiamiausi pasaulio automobiliai“? Autorius Richard Gunn aprašė 75 originalius superautomobilius. Jie nufotografuoti iš visų pusių, pateikti svarbūs parametrai, istorija bei techninių duomenų lentelės. Puiki dovana entuziastui, ar ne?

O gal pakviesti jus į pirtį? Birutė Masiliauskienė ir Rimas Kavaliauskas knygoje „Pirtis“ pasakoja apie tradicijas, poveikį sveikatai bei pataria kaip patiems įsirengti nuosavą pirtelę. Autoriai yra profesionalūs pirtininkai.

Laisvalaikio knygų kategorijoje rasite ir knygų, kurios atnaujins fotografijos žinias. Aušra Barysienė sako, kad šiandien beveik visi keliaujame ir beveik visi fotografuojame, tad kartu su knyga „Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas“ kviečia tobulinti įgūdžius. Leidinys ypač patiks jaunimui, nes padės sukurti gražesnes socialinių tinklų nuotraukas.

Naujos, populiarios, įdomios knygos padės pasirengti vakarėliams, smagiai praleisti savaitgalį bei daugiau sužinoti apie mėgiamas sritis. Paskubėkite pirkti online ir nepamirškite žvilgtelėti į akcijų bei išpardavimų skiltį, kuri slepiasi geriausios kainos.