⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Detektyvai, ko gero, yra labiausiai įtraukiantis grožinės literatūros žanras. Genami smalsumo mes verčiame puslapį po puslapio, intriga auga, įtampa kyla – oi, kaip norisi sužinoti, kas bus toliau. Sutikite, nesvarbu ar detektyvai sukurti vaikams, ar suaugusiems, visi jie taip pat užkabina ir pralaužia ledus, tada kai skaityti nesinori.

Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

Suklastoti įrodymai | Malcolm Rose
2,99 €
Turime sandėlyje
Žudiko beždžionė | Jakob Wegelius
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,79 €
Turime sandėlyje
Prakeiktas švyturys | Nicki Thornton
10,99 €
Turime sandėlyje
Ugnis | Mats Strandberg, Sara B. Elfgren
9,19 €
Turime sandėlyje
Paklydusi kulka | Malcolm Rose
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

Ne išimtis ir detektyvai paaugliams. Jie taip pat labai įdomūs. Tiesa, jie gal kiek švelnesni nei tie, kuriuos siūlome suaugusiems, bet nerekomenduojame itin jautriems skaitytojams. Pabandykite pradėti nuo klasikos ir paskaityti Arthur Conan Doyle kūrinius. Juk Šerlokas Holmsas įžymybė tarp visų privačių seklių ir jį žino tiek maži, tiek dideli.

Didžiulėje, daugiau nei tūkstančio puslapių knygoje „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ sudėti visi autoriaus romanai bei apysakos, tad už vieno leidinio kainą gaunate net kelis!

TOP skaitomiausia šioje kategorijoje yra Malcolm Rose knyga „Suklastoti įrodymai“. Išleisite vos porą eurų ir kartu su šešiolikmečiu Luku Hardingu bei robotu Malku tirsite pirmąjį nusikaltimą – moksleivio žmogžudystę. Visi įkalčiai rodo, kad kaltas pats Lukas! Įdomu? Nudžiuginsime, kad tai ne vienintelė autoriaus knyga. Luko nuotykiai tęsiasi detektyve „Paklydusi kulka“.

Atkreipkite dėmesį į detektyvų paaugliams akcijas bei išpardavimus. Paauglių ir jaunimo mėgiamo rašytojo Jacob Grey serija „Krankas“ parduodama pigiau. Šie fantastiniai trileriai pasakoja apie našlaitį Kranką ir įvairius gyvūnus gebančius valdyti užkalbėtojus. Ne visi jie yra geri…

Nauja detektyvų paaugliams kategorijos knyga „Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?“ atspindi dabartinio jaunimo realijas. Autorė Sara Allegrini pasakoja apie paauglius, kurie nevertina to, ką turi ir vieną dieną atsiduria miške – be maisto, telefonų, interneto… Baugu? Taip! Tačiau kaip įdomu!

Turime ir paprastas dramas primenančių knygų su detektyvo elementais. Populiarios amerikiečių rašytojos E. Lockhart romanas „Melagiai“ pasakoja turtingos, tačiau nedarnios šeimos gyvenimo istoriją. Pasakojimo ašis – jauniausia šeimos narė ir jos gyvenimą pakeitęs nutikimas.

Pasiilgusiems gero humoro rekomenduojamos Alan Bradley detektyvinės knygos apie vienišą, gabią ir itin šmaikščią mergaitę Flavija de Liuka. Ji nusikaltimus kremta kaip riešutus!

Kiti populiarūs paauglių detektyvų autoriai, kurių knygas siūlome pirkti online, yra Emma Haughton, Rebecca James, Cat Clarke, Salla Simukka ir kt. Nepamirškite ir kitų artimųjų. Internetu įsigykite naujų knygų visai šeimai: tiek vyrams, tiek moterims, tiek ir mažiausiems skaitytojams. Pasiūlyti galime visko ir džiaugiamės dovanodami skaitymo malonumą!