⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo seniausių laikų pasaulis, kuriame gyvename kupinas paslapčių. Skirtingais laikmečiais vykę karai, revoliuciniai ir socialiniai įvykiai, viešumą pasiekę slapti valstybių veiksmai – anksčiau ar vėliau aprašomi žurnaluose, laikraščiuose, memuaruose, knygose. Žurnalistai ir visuomenės veikėjai nenuilstamai renka įdomius, dar nežinomus faktus bei dalinasi savo įžvalgomis įvairios stilistikos tekstuose. Būtent šioje, „Eseistika ir publicistika“ kategorijoje, kviečiame susipažinti su tokia literatūra.

Rasta: 217
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Blogio sugrįžimas | Randy Demain
7,99 €
Turime sandėlyje
Tiesos ministerija | Dorian Lynskey
2,99 €
Turime sandėlyje
Propaganda | Edward Bernays
10,99 €
Turime sandėlyje
Žmonijos gerumas | Rutger Bregman
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 217
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Internetu galite išsirinkti intelektualių, psichologinių Hermann Hesse esė ir apibraižų rinkinių. Taip pat čia rasite garsiojo egzistencialisto, Nobelio literatūros premijos laureato Albert Camus užrašus, kuriuose užfiksuotas atominės bombos apokalipsės ir Holokausto košmaro laikmetis. Tiek moterims, tiek vyrams, mėgstantiems būtent tokias tematikas, rekomenduojame rinktis itin populiarios knygos „Černobylio malda“ autorės Svetlanos Aleksijevič bei Hélios Azoulay, Pierre-Emmanuel Dauzat kūrybą.

„Eseistika ir publicistika“ kategorijoje vienas TOP skaitomiausių autorių yra garsus lenkų rašytojas, dramaturgas, eseistas Witold Gombrowicz. Jeigu dar nesate susipažinę su autoriaus kūriniais, tai siūlome pradėti nuo skaitytojų pamėgtų, populiarių W. Gombrowicz dienoraščių. Autoriaus knygos Lenkijoje buvo laikomi skandalingomis ir netinkamomis, todėl beveik 40 metų jo darbai šalyje buvo uždrausti. Tačiau šiandien galite pirkti online knygas mūsų interneto knygyne be jokių draudimų!

Įkvepiančio ir motyvuojančio turinio mėgėjus skatiname atrasti pasaulyje puikiai žinomos atlikėjos Adelės rekomenduotos autorės Glennon Doyle knygas. Na, o rytų filosofijos gerbėjams tikrai patiks Ajahn Brahm kūriniai.

Kategorijoje „Eseistika ir publicistika“ įdomios ir įtraukiančios literatūros puikiomis kainomis turime visiems: vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Smagiausia tai, kad temų įvairovė išties plati. Knygose aprašoma: egzistencializmo aktualumas šiuolaikinei visuomenei, įvairių šalių ir kultūrų gyvenimiški ypatumai, sprendimai pakeitę pasaulį, žinomų žmonių slaptuose dienoraščiuose užfiksuoti įvykiai, pamąstymai apie klimato kaitos reiškinius ir daug kitų aktualių temų.

Akcijos ir išpardavimai nuolat atnaujinami. Nežinote nuo ko pradėti? Rinkitės geriausius, rekomenduojamus, skaitytojų pamėgtus autorius: Sarah Bakewell, Mark Kurlansky, Mao Dzedongas, Adam Kay, Mary Beard, Stephanie Rosenbloom, Daniel Klein, Umberto Eco, Czeslaw Milosz, Emma Goldman. Čia jūsų laukia naujos ir puikiai žinomos populiarios knygos.