-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorijoje „Meno albumai“ rasite daugybę kokybiškų leidinių su spalvotomis Lietuvos ir pasaulio menininkų fotografijomis, darbų reprodukcijomis bei išsamiais komentarais. Tokios knygos yra geriausia dovana meno gerbėjui, jos džiugina kiekvieno skaitytojo akis ir įkvepia kurti. Tiek vyrams, tiek moterims pavyks atrasti širdžiai mielą albumą. Vaikams taip pat patinka vartyti spalvingas, įdomias knygas, kurias užaugę vėl atranda iš naujo. 

Rasta: 90
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mūro istorijos | Raimondas Paknys
  • Nemokamas knygos pristatymas
59,99 €
Turime sandėlyje
Wall Stories | Raimondas Paknys
  • Nemokamas knygos pristatymas
59,99 €
Turime sandėlyje
Vytautas Poška. Kūryba |
9,29 €
Turime sandėlyje
Adomas Samogitas | Vidas Poškus
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 90
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pirkti online siūlome daug įvairių meno albumų. Kaip išsirinkti? Rekomenduojame pradėti nuo pažinties su mūsų šalies menininkais. Viena iš TOP skaitomiausių knygų yra Ramintos Jurėnaitės sudarytas albumas „Lietuvos tapyba 1960-2013“. Įspūdingas leidinys apima daugiau nei devyniasdešimt tapytojų ir apie 350 jų darbų.

Istorijos gerbėjams, be abejo, patiks Giedriaus Kazimierėno tapybos albumas. Jis nutapė daugybę paveikslų, vaizduojančių svarbiausius Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės įvykius.

Būtinai atkreipkite dėmesį į Ievos Pleikienės parengtą studiją „Rimtautas Vincentas Gibavičius“. Šis žmogus buvo garsus grafikas, knygų dailininkas, scenografas. Knygoje pateiktos jo įdomiausių darbų reprodukcijos, scenografijos projektų nuotraukos, o taip pat kolegų, draugų ir bendraminčių atsiminimai.

Menas apima ne tik tapybos ar grafikos darbus. Susipažinkite su skulptoriaus Virgilijaus Vaičiūno albumu „Iš medžio iškirsti stebuklai“, kuriame išvysite unikalius architekto, dievdirbio ir skulptoriaus darbus.

Daugelis sutiks, kad smagiausia yra menininkų kūrinius pamatyti gyvai. Tačiau ne kiekvienas turi galimybę apsilankyti muziejuje. Todėl meno albumas – puiki išeitis. Štai Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas patalpintas leidinyje, kurį parengė Osvaldas Daugelis. Vartykit kiek norit, net ir tada, kai muziejus nedirba!

Norite sužinoti, kokie eksponatai buvo rodomi įvairiose Valdovų rūmų parodose? Atsiverskite Daliaus Avižinio ir Ritos Lelekauskaitės sudarytą albumą „Eksponatai. 2009-2015 m. dovanotos ir įsigytos vertybės“. Bus įdomu!

Internetu įsigysite knygų, kurios supažindins su garsiais lietuvių išeivijos dailininkais („Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerija“), unikaliu Kazio Šimonio braižu („Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai“), Birutės Žilytės grafika bei sienų tapyba („Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas“) ar Vinco Dilkos kūrybiniu palikimu („Vincas Dilka. Padalinto gyvenimo vaizdai“).

Meno albumai rekomenduojami visiems suaugusiems skaitytojams ir jaunimui. Tai knygos, kurios ugdo bendrą išsilavinimą, estetikos jausmą bei įkvepia. Šie leidiniai itin kokybiški, ilgaamžiai, neprarandantys vertės, todėl jų kainos šiek tiek aukštesnės nei kitų knygų. Visgi išpardavimų ir akcijų metu naujus ir populiarius meno albumus įsigysite pigiau – sekite naujienas!