⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kultūrinis gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas be koncertų, spektaklių ar kino filmų. Tik ar daug žinome apie žmones, kurie pasirodo ant scenos bei ekranuose, dirba užkulisiuose tam, kad mes galėtume mėgautis vaizdais ir garsais? Knygų kategorijoje „Mada. Muzika. Scena. Ekranas“ sukauptas platus asortimentas mados ir pramogų pasaulio atstovų atsiminimų bei įdomių užkulisių pasakojimų. Taip pat čia aptiksite naudingų šios srities mokomųjų ir patarimų knygų. 

Rasta: 348
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tiesiog vaikai | Patti Smith
13,99 €
Turime sandėlyje
Holivudo meilės istorijos | Gill Paul
4,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 348
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Užsukę į internetinio knygyno kategoriją „Mada. Muzika. Scena. Ekranas“ visada rasite perkamiausių, naujų ir rekomenduojamų knygų sąrašus. Pasižvalgę išpardavimų ir akcijų skiltyje pamatysite, kad siūlome internetu pirkti daugybę įdomių knygų ypač palankiomis kainomis.

Knygas jums siūlo populiarūs autoriai: istorikas, žurnalistas, radijo laidų vedėjas Aurimas Švedas, VU profesorė Natalija Arlauskaitė, mados istorikas Aleksandras Vasiljevas, stilistė, mados žurnalų redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, žurnalistas Mindaugas Peleckis, istorikas Gill Paul ir kiti.

Kategoriją „Mada. Muzika. Scena. Ekranas“ suskirstėme į keletą smulkesnių temų – taip patogiau rasti naujas, rekomenduojamas ir populiarias knygas.

Knygos iš „Kinas, televizija, radijas“ temos supažindina su žymiais žmonėmis. Čarlis Čaplinas, Juozas Budraitis, Audrey Hepburn – garsūs vardai, kurių kūrybinį ir asmeninį gyvenimą pažinsite internetu įsigiję siūlomas knygas.

Savo žinias gilinsite skaitydami istorines knygas, pavyzdžiui, Mokslo ir enciklopedijų leidybos centro parengtą leidinį “Lietuvos televizija 1957-2017. Faktai. Kūrėjai. Laidos“, taip pat autorių Auksės Kancerevičiūtės ir Neringos Kažukauskaitės knygą „Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. Pradžios“.

Rūpi ir patiems išbandyti jėgas kūryboje? Rekomenduojame visame pasaulyje skaitomą ir TOP perkamiausių sąrašuose esantį bestselerį Blake Snyder „Išgelbėti kačiuką! Paskutinė (o gal pirma) jums reikalinga knyga apie scenarijų rašymą“. Jau daugiau nei 15 metų ja naudojasi geriausi scenaristai.

Skiltyje „Mada“ – knygos, kurios padės suprasti savo spintą. Nuo istorijos iki konkrečių patarimų. Šie leidiniai skirti tiek vyrams, tiek moterims. Pasinaudokite patarimais ir sužinokite, kaip pasirinkti idealiai tinkantį kostiumą ar vakarinę suknelę. Verslo etikos trenerės Alvydos Jasilionytės „Dalykinės išvaizdos vadovas“ ypač rekomenduojamas vadovams.

Skiltyje „Muzika, teatras, šokis“ – visko po truputį. Nuo muzikos žodynėlių iki šokio pagrindų. Nuo vadovėlių, recenzijų rinkinių, iki žymių teatro ir muzikos asmenybių. Čia rasite ir tarp jaunimo populiaraus socialinių tinklų atstovo Naglio Bieranco knygą „Ateities žmogaus fenomenas“. Žvelgiantiems toliau Lietuvos ribų – pasakojimai apie „The Beatles“, „Scorpions“ narių ir kitų žvaigždžių gyvenimą.

Kategorija „Mada. Muzika. Scena. Ekranas“ užpildyta įdomiomis knygomis, kurias perskaitę dainų klausysite ar spektaklius žiūrėsite jau visai kitomis akimis.