⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Remiantis skirtingais maldos apibrėžimais, galima daryti prielaidą, kad malda yra svarbi tikinčiojo dvasinio gyvenimo dalis.

Rasta: 64
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žmonos maldų galia | Stormie Omartian
10,29 €
Turime sandėlyje
Psalmės (itin stambiu šriftu) |
5,79 €
Turime sandėlyje
Psalmynas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Tylos malda | Beningus O'Rourke
13,29 €
Turime sandėlyje
Viešpatie, išmokyk mus mylėti |
7,49 €
Turime sandėlyje
Atleidimo malda | Robert DeGrandis SSJ
1,39 €
Turime sandėlyje
Jėzaus malda | Kallistos Ware
2,99 €
Turime sandėlyje
Mergelės žiedas | Lacrima
6,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 64
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tai žmogaus kreipimasis į Dievą, šventuosius, angelus, apskritai, – Aukščiausią Būtybę, jei besikreipiantysis tiki tokią esant, ar jos tarpininkus, svarbiausia viešojo ir privataus religinio gyvenimo išraiška, atliekama žodine ar minčių forma, suskirstyta į pašlovinimus, prašymus ir padėkas.

Besidomintiems religija siūlome rinktis iš populiarių leidinių TOP`o, esančio mūsų e. knygyno kategorijoje „Maldos knygos“. Tai – mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomiausios knygos: Robert DeGrandis SSJ „Atleidimo malda“, taip pat – leidinys „Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių“, kurį sudarė Glynn MacNiven-Johnston ir Raymond Edwards.

Beningus O'Rourke knyga „Tylos malda“, Stormie Omartian leidinys „Žmonos maldų galia (3-ias leidimas)“ ir Robert Faricy, bei Luciana Pecoraio knyga „Maldos gelmėje. Šv. Ignaco Lojolos, šv. Teresės Avilietės ir šv. Kryžiaus Jono vedami“. Pasidomėkite ir tuo, kokios naujos bei įdomios knygos laukia jūsų kategorijoje „Maldos knygos“.

Gregory Cleveland knyga „Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme“, prabudinanti žmoguje snaudžiančią meilės sėklą, žadinanti jo gebėjimą priimti Dievo ir kitų žmonių meilę, ją savyje auginti, į ją atsiliepti ir tapti, anot šv. Ignaco, „žmogumi kitiems“. Jums taip pat gali patikti Gabrieliaus E. Klimenkos darbas „Dievo žodžio dienoraštis“. Kasdien atsivertę dienoraštį rasite Šventojo Rašto citatą, vietą Jūsų apmąstymui ir maldai. Šis leidinys yra puiki galimybė pažinti Dievą, Bibliją, save, atrasti naują maldos kokybę.

Jeigu jus sudomino leidiniai kategorijoje „Maldos knygos“, pasidomėkite ir kitomis religinėmis ir filosofinėmis knygomis. Mūsų e. knygyne jūsų taip pat laukia dalykinė ir saviugdos literatūra, kuria dažnai domisi pirkėjai, naršantys minėtose religijos ir filosofijos kategorijose. Tai sritys, puikiai papildančios viena kitą.

Kviečiame įsigyti trokštamą prekę ir sutaupyti! Tai lengviau padaryti, reguliariai domintis mūsų taikomomis akcijomis ir išpardavimais, bei gerais pal