0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visos knygos apie vaikų ugdymą ir auklėjimą

Laukiate šeimos pagausėjimo? Sveikiname! Tuo pačiu žinome, kad džiugesį dažnai užtemdo nerimo debesys. Visi tėvai turi milijonus klausimų, tiek apie patį nėštumą, tiek apie pirmuosius vaikelio gyvenimo metus. Daugelį atsakymų rasite kategorijos „Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra“ knygose apie motinystę, kurias parengė geriausi psichologai, akušeriai, pediatrai, ginekologai, neurologai ir kiti specialistai.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kūdikio albumas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,79 € 21,19 € *
Pirmieji mano metai (rožinė) |
Nuolaida knygai -25%
5,69 € 7,49 € *
Pirmieji mano metai (mėlyna) |
Nuolaida knygai -25%
5,69 € 7,49 € *
Pirmasis mano kūdikio dienoraštis |
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -28%
17,29 € 23,99 € *
Žindyti yra paprasta | Carlos Gonzalez
Nuolaida knygai -31%
10,99 € 15,79 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą apima plačią temų įvairovę. TOP skaitomiausios knygos yra apie nėštumą. Nieko nuostabaus, juk šis laikotarpis naujas, paslaptingas ir kelia daugiausiai klausimų. Autoriai bando į juos atsakyti ir leidiniuose kalba apie tai, kas vyksta moters organizme kiekviename nėštumo trimestre, pataria, kokios mitybos rekomenduojama laikytis besilaukiančioms, kaip sportuoti, palaikyti saugius intymius santykius ir bendrauti su savo partneriu.

Ypač populiari šios srities knyga, prilyginama nėštumo biblijai, yra „Ko laukti, kai laukiesi“. Autorės Heidi Murkoff parengtas leidinys buvo papildytas ir perleistas daugybę kartų. Jį vartė ir žinių sėmėsi milijonai tėvų visame pasaulyje. Knygoje informacija dėstoma nuo tada, kai vaikelį planuojanti moteris pasidaro nėštumo testą, taigi – nuo pat pradžių.

Knygos apie nėštumą svarbios ne tik moterims, kurių organizmas keičiasi kiekvieną dieną, bet ir vyrams, kurie turi suprasti kaip gali prisidėti prie laukimo ir savo šeimos psichologinės gerovės.

Nėštumas yra tik vienas etapas, kuris baigiasi gimdymu. Nors šis įvykis, regis, pats natūraliausias žmogaus gyvenime, daug moterų jaučia didžiulę baimę. Psichologiškai pasiruošti gimdymui padės knygos, kurias parengė Algimantas Vingras, Greta Balčiūnienė, Dalia Mickevičiutė, Indrė Grušaitė-Vanagienė, Meilė Minkauskienė, Aušra Mazgienė ir kt.

Kategorijos „Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra“ leidinių tikslas yra pagalba, kurios dėka taps kur kas lengviau sklandžiai įveikti laukimo periodą, mažojo žmogučio gimimo įvykį bei pirmuosius gyvenimo metus. Kruopščiai parengtų knygų apie kūdikius autoriai kalba apie žindymą, vaikelio smegenų vystymąsi, bendrą sveikatą, mankštą, augimo ir raidos etapus. Šias knygas parengė Jurgita Grikinienė, Algimantas Alfonsas Vingras, Roma Jusienė, Maarja Säde, Carlos Gonzalez ir kt.

Skaitydami knygas apie kūdikio priežiūrą, vaikelio maitinimą, lavinimą ir sveikatą, sužinosite daug naujos, įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės susidoroti su kasdieniais iššūkiais, išsklaidys populiariausius mitus bei parengs netikėtumams. Deja, kartais ne viskas klostosi sklandžiai, todėl turime ir knygų, kurios leis suprasti persileidimų priežastis ir įveikti skausmą, taip pat suteiks žinių, kaip auginti ankstukus.

Kviečiame naudingų knygų užsisakyti internetu. Ir ne tik apie šeimos pagausėjimą ar motinystę, nes pirkti online siūlome daug leidinių tiek suaugusiems, tiek vaikams ir jaunimui. Mūsų kainos draugiškos, o išpardavimai bei akcijos leidžia įsigyti daugiau gerų knygų.