-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žymių žmonių biografijos bei atsiminimai visada vilioja skaitytojus. Vieni nori tiesiog patenkinti smalsumą ir sužinoti naujų faktų apie to žmogaus gyvenimą, kiti ieško motyvacijos ir įkvėpimo, kurio pasaulio lyderiai, garsiausi filosofai, menininkai bei istorinės asmenybės tikrai gali suteikti tiek vyrams, tiek moterims. Mes rekomenduojame pasižvalgyti po skiltį „Memuarai apie mokslą“ ir pirkti online inžinierių, Nobelio premijos laureatų, geografų, medikų, matematikų ar istorikų biografijas. Mokslo pasaulis yra kupinas įdomybių ir įsimintinų asmenybių – įsitikinkite patys!

Rasta: 118
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 118
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Biografijų kategorijos „memuarai apie mokslą“ knygos apima įvairias sritis. Štai viena TOP populiariausių knygų yra apie geologą Stasį Žeibą (G. Žalūdienė, E. Rudnickaitė. G. Motuza „Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai“).

Tarp skaitomiausių knygų atsidūrė išskirtinio Lietuvos geologijos atstovo biografija. Pasak aprašymo, Mykolas Kaveckis buvo inžinierius, chemikas, geologas, mineralogas, hidrogeologas, geochemikas, naudingųjų iškasenų žinovas, meteoritininkas, karstininkas ir muziejininkas. Įspūdinga! Įdomus jo gyvenimas ir profesinė veikla aprašyti Algimanto Grigelio knygoje „Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas“.

Skaitytojams būtina susipažinti ir su žymiausia Lietuvos žolininke, habilituota mokslų daktare Eugenija Šimkūnaite. Populiarią knygą „Eugenija Šimkūnaitė – Lietuvos legenda“ parengė žurnalistas Stasys Lipskis.

Sutikite, kad ypač svarbus yra visų medikų darbas. Turime knygų ir apie juos. Autorius Tarvilas Norkus pats yra chirurgas ir su šia profesija bei ryškiausiais jos atstovais kviečia susipažinti leidinyje „Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus“. Apie medikų gyvenimą rašo ir Julius Jurginis knygoje „Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai“. Be abejo, daugeliui skaitytojų, besidominčių medicina, vertingas pasirodys ir „Vilniaus medicinos istorijos almanachas IV“.

Biografijų bei atsiminimų skiltis „Mokslas“ supažindina su geografijos (Edis Kriaučiūnas „Geografas. Ričardui Baubinui atminti“), gamtos (Arvydas Pacevičius, Vincas Būda „Mykolas Girdvainis (1841-1924). Autobiografija“), matematikos (Juozas Stražnickas „Matematikas Jonas Matulionis. Gyvenimo stotys“), istorijos (Nijolė Bulotaitė, Agnė Grinevičiūtė „Visa tiesa apie Alfredą Bumblauską“), filologijos (Dalia Dilytė „Klasikinės filologijos riteris Leonas Valkūnas“) ir kitų mokslo sričių atstovais.

Siūlomos knygos įdomios visiems suaugusiems skaitytojams, taip pat pravers jaunimui, kuris dar tik renkasi profesiją ir nori iš arčiau susipažinti su įvairių sričių garsenybėmis.

Norite naujais leidiniais aprūpinti visą šeimą? Kviečiame pasidairyti ir kitose skiltyse bei internetu pirkti geriausias knygas už mažą kainą, kurią užtikrina dienos akcijos ar sezono išpardavimai. Kiekvieną dieną virtualias lentynas pildome naujomis istorijomis suaugusiems ir vaikams. Išsirinks net išrankiausi!