0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sakoma, kad namai be gyvūnų – ne namai. Ir iš tiesų, šeimoje atsiradęs mažasis keturkojis draugas atneša daug džiaugsmo ir gražių akimirkų. Visgi, naminius gyvūnus auklėti reikia atsakingai, jiems būtina tinkama priežiūra, dresūra, taip pat svarbu suprasti jų elgseną ir poreikius. Visais šiais atvejais padės geriausių specialistų parengtos knygos, kurias rasite skiltyje „Knygos apie naminius gyvūnus“.

  1. 1
  2. 2

Žiurkėnas |
Nuolaida knygai -53%
1,79 €
3,79 € *
  1. 1
  2. 2

Pirkti online kviečiame tikrai įdomius leidinius, kurie nustebins naujais faktais bei įdomiais patarimais. Reikia rekomendacijų? Tarp TOP skaitomiausių kategorijos „Naminiai gyvūnai“ knygų yra leidinys, kurį parengė kognityvinius gebėjimus tyrinėjanti mokslininkė Aleksandra Horowitz. „Ką šunys galvoja? Knyga apie tai ką jie uodžia, mato, žino ir supranta“ padės įsijausti į šuns psichologiją ir geriau suprasti savo geriausią draugą.

Panašią temą nagrinėja ir Gregory Berns. Knygoje „Kaip šunys mus myli. Neuromokslininkas atskleidžia šuns smegenų paslaptis“ autorius dalijasi sudėtingų tyrimų rezultatais ir atsako į daugeliui rūpimus klausimus apie gyvūnų jausmus. Beje, abi minėtas knygas galite įsigyti komplekte už patrauklią išpardavimo kainą.

Išsiaiškinome kaip šuniukai myli ir ką jie galvoja, tačiau apgraužtas sofos kampas, apkramtyti batai ir nuolat pabėgantis draugužis sukelia nervinį tiką. Nusiraminkite ir perskaitykite populiarią Kyra Sundance knygą „Šuns dresūros ABC: patarimai, kaip žingsnis po žingsnio užauginti gerą ir paklusnų šunį“. O jei dar trūksta patarimų, tai rekomenduojame ir Colin Tennant „Netinkamų šuns įpročių keitimas“.

Be knygų apie šunų psichologiją bei dresūrą dar siūlome ir leidinius apie įvairias veisles. Nepamirštame ir kačiukų mylėtojų. Skaitytojai gali sužinoti, ne tik, ką galvoja šunys. Bendrą kalbą su pūkuotu kamuoliuku padės atrasti Pam Johnson-Bennet knygelė „Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas“.

Dar artimiau su katytėmis supažindina žurnalistė Abigail Tucker. „Liūtai mūsų svetainėse: kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį“ – knyga kupina sąmojo, patarimų ir naudingos, įdomios informacijos.

Suprantame, kad katės ir šunys ne vieninteliai naminiai gyvūnai, todėl mūsų knygyne rasite ir leidinių skirtų triušių ir žiurkėnų augintojams bei akvariumų mylėtojams. Taip pat turime knygų, kuriose aptariami įvairūs namų augintiniai („Mūsų augintiniai“; Danguolė Kandrotienė „Egzotiniai gyvūnai“).

Priimti gyvūną į namus – didelė atsakomybė. Tačiau tai ir džiaugsmas vaikams. Ir ne tik! Suaugusiems vyrams ir moterims, jaunimui ir senukams – visiems smagu apsikabinti ištikimą gauruočių. Knygos apie naminius augintinius, kurias kviečiame įsigyti internetu, leidžia greičiau visiems adaptuotis, atsako į populiariausius klausimus bei įkvepia drąsos priimi naują šeimos narį. Svarbiausia, kad jos daug nekainuoja, o akcijų metu tampa prieinamos kiekvienam.