Sakoma, kad namai be gyvūnų – ne namai. Ir iš tiesų, šeimoje atsiradęs mažasis keturkojis draugas atneša daug džiaugsmo ir gražių akimirkų. Visgi, naminius gyvūnus auklėti reikia atsakingai, jiems būtina tinkama priežiūra, dresūra, taip pat svarbu suprasti jų elgseną ir poreikius. Visais šiais atvejais padės geriausių specialistų parengtos knygos, kurias rasite skiltyje „Knygos apie naminius gyvūnus“.

Rasta: 24

Viskas apie triušius | Red. V. Neverdauskas
-27% su kodu: PATOGU
6,29 €
Kaina su kodu: 4,59 €
Turime sandėlyje
Žiurkėnas |
-10% su kodu: PATOGU
1,66 €
Kaina su kodu: 1,49 €
Turime sandėlyje
Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai | Jeffrey Moussaieff Masson
-70% su kodu: PATOGU
9,97 €
Kaina su kodu: 2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 24

Suprantame, kad katės ir šunys ne vieninteliai naminiai gyvūnai, todėl šioje mūsų knygyno skiltyje rasite leidinių, skirtų triušių, žiurkėnų, naminių paukščių, gyvulių augintojams bei akvariumų mylėtojams. Taip pat turime knygų, kuriose aptariami įvairūs mums įprasti bei egzotiniai augintiniai („Mūsų augintiniai“; Danguolė Kandrotienė „Egzotiniai gyvūnai“).

Visgi tikriems šunų ir kačių draugams, neįsivaizduojantiems namų be jų šilumos ir išdaigų, esame sukūrę atskiras knygyno kategorijas: „Knygos apie kates“ bei „Knygos apie šunis“, o pradedančius ar pažengusius bitininkus kviečiame apsilankyti skiltyje apie bites.

Priimti gyvūną į namus – didelė atsakomybė. Tačiau tai ir džiaugsmas vaikams. Ir ne tik! Suaugusiems vyrams ir moterims, jaunimui ir senukams – visiems smagu apsikabinti ištikimą gauruočių. Knygos apie naminius augintinius, kurias kviečiame įsigyti internetu, leidžia greičiau visiems adaptuotis, atsako į populiariausius klausimus bei įkvepia drąsos priimi naują šeimos narį. Svarbiausia, kad jos daug nekainuoja, o akcijų metu tampa prieinamos kiekvienam.