0

Knygų kategorija „Meditacija, hipnozė, joga“ siūlo daug specifinių ir unikalių leidinių, skirtų suaugusiems skaitytojams, kurie domisi maldų poveikiu, hipnozės galia, jogos mokymu, karma, tantrinėmis praktikomis, sąmoningumu ir panašiomis temomis. Geriausių pasaulio išminčių bei mokytojų knygas kviečiame pirkti online ir priimti jų kvietimą į nepaprastą dvasinę kelionę. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Karma joga | Swami Ramayanda
Nuolaida knygai -48%
1,79 €
3,39 € *
Meditacija užimtiems žmonėms | Osho
Nuolaida knygai -27%
8,49 €
11,59 € *
Pasikeitimo malda | Valerij Sinelnikov
Nuolaida knygai -36%
10,29 €
15,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygų skiltyje „Meditacija, hipnozė, joga“ dominuoja susitelkimą ir vidinę ramybę propaguojantys leidiniai. TOP skaitomiausias autorius – psichiatras, psichoterapeutas Christophe André. Jo knygos tiesia kelią į laimę, moko medituoti ir atrasti šiame veiksme prasmę bei aiškina apie vidinių vertybių svarbą. Rekomenduojame knygą „Trijų minučių meditacija“, juk skirti sau tas kelias minutes galite, o noras gilinti žinias ateis savaime.

Kitas itin populiarus rašytojas – Osho. Jis buvo Indijos dvasinis mokytojas, įkūręs Ošo meditacinį judėjimą. Ši įdomi asmenybė pasaulyje vertinama gana prieštaringai, ypač po to, kai jo komunos nariai JAV įvykdė biologinius teroro aktus. Tačiau mokymai, dėstomi autoriaus knygose, yra verti dėmesio, nes jis kalba apie meditaciją užimtiems žmonėms, sąmoningumą, vidinį džiaugsmą bei meilę gyvenimui.

Populiarių knygų sąraše yra knyga „Meditacija kasdieniame gyvenime“, kurią parengė mokslų daktaras ir meditacijos mokytojas Jon Kabat-Zinn. Savo leidinyje jis siūlo priemones, kurios padės ugdyti dėmesingumą kasdienybėje ir pažinti akimirkos grožį, kurį paprastai užgožia mintys apie praeityje prarastus arba ateityje dar laukiančius dalykus. O juk būtent ši akimirka gyvenime yra pati svarbiausia!

Tarp kategorijos „Meditacija, hipnozė, joga“ knygų autorių sutiksite rusų psichoterapeutą, psichologą, homeopatą Valerij Sinelnikov, ajurvedos, numerologijos, mantrų žinovą Harišą Džoharį, budistų vienuolį Bhante Henepola Gunaratana, Jogą Ramačaraką, jogos mokytoją Laimutę Vološkevičienę, Bahajų tikėjimo mokytoją Bahaullah ir kitus.

Knygų apie meditaciją ir hipnozę iš tiesų daug. Skaitytojams reikia nuspręsti, kurios jiems artimiausios, nes vienose daugiau supažindinama su teorija, kitose dėstomos filosofinės mintys, trečios siūlo konkrečias metodikas, kurios padeda atsipalaiduoti bei panirti į save. Pagrindai ar gilesnės žinios? Internetu įsigysite visko! Knygos tinka ir vyrams, ir moterims – visiems, kurie ieško ramybės ir harmonijos su savimi bei aplinka.

Knygų kainos įvairios, tačiau interneto knygyne Patogupirkti.lt nuolat vyksta akcijos bei išpardavimai, tad tiek sau, tiek gerų knygų vaikams ar jaunimui įsigysite gerokai pigiau. Netaupykite dvasiniam tobulėjimui ir ramybė bei sėkmė netruks ateiti į jūsų gyvenimus, o mes pažadame jos netrikdyti ir užsakytas knygas pristatyti operatyviai bei sklandžiai.