Mūsų e. knygyno kategorija „Norvegų kalbos ir gramatikos knygos“ susilaukia vis daugiau susidomėjimo. Tai nenuostabu, žinant, kad vis daugiau Norvegijos darbdavių užsieniečiams kelia reikalavimą mokėti norvegų kalbą. Anglų kalbos žinių nepakaks. Be to, siekiant pritapti svečioje šalyje, joje įsitvirtinti ir tapti pilnateisiu tos šalies gyventoju, labai svarbu mokėti vietinę kalbą.

Rasta: 14

Norvegų kalbos gramatika | Aurelija Mickūnaitė-Griškevičienė
-40% su kodu: PATOGU
10,66 €
Kaina su kodu: 6,40 €
Turime sandėlyje
Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-34% su kodu: PATOGU
33,40 €
Kaina su kodu: 22,04 €
Turime sandėlyje
Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais) |
-10% su kodu: PATOGU
18,99 €
Kaina su kodu: 17,09 €
Turime sandėlyje
Norvegų kalba be problemų. Norsk uten problemer (CD + knygelė) | Lina Kaunaitė
-10% su kodu: PATOGU
7,24 €
Kaina su kodu: 6,52 €
Turime sandėlyje
Norvegų kalbos praktinis mokymosi kursas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
43,25 €
Kaina su kodu: 38,93 €
Turime sandėlyje
Universalus norvegų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis |
-10% su kodu: PATOGU
6,42 €
Kaina su kodu: 5,78 €
Turime sandėlyje
Rasta: 14

Tad, jeigu ir jums aktuali galimybė mokytis norvegų kalbos, kviečiame susipažinti su skaitomiausiomis, daugelio besimokančiųjų rekomenduojamomis knygomis, kurias rasite mūsų e. knygyno kategorijoje „Norvegų kalbos ir gramatikos knygos“. Tai yra: „Norvegų kalbos praktinis mokymosi kursas“ – leidyklos ,,Euroknyga“ išleistas norvegų kalbos savarankiško mokymosi kursas, skirtas turintiems elementarias norvegų kalbos žinias ir norintiems išmokti daugiau (B1 lygis); A. Mickūnaitės-Griškevičienės parengta „Norvegų kalbos gramatika“.


Taip pat: Linos Kaunaitės „Norvegų kalba be problemų. Norsk uten problemer (CD + knygelė)“ – mokomoji priemonė, skirta visiškai nemokantiems norvegų kalbos, o taip pat ir turintiems minimalias norvegų kalbos žinias. „Norvegų-lietuvių kalbų žodynas = Norsk-litauisk ordbok (knyga su defektais)“, parengta Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro docentės dr. Aurelijos Mickūnaitės-Griškevičienės. Žodynas skirtas visiems, besimokantiems norvegų kalbos. Jums taip pat gali būti aktualus „Universalus norvegų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis“.


Yra ir dar viena priežastis mokytis norvegų kalbos. Ši kalba yra ypač artima švedų ir danų kalboms. Todėl žmonės, kalbantys šiomis trimis kalbomis, gali suprasti vienas kitą. Taigi, išmokus norvegų kalbą, laikui bėgant kur kas lengviau suprasti ir kitas minėtas skandinavų kalbas. Taigi, kviečiame įsigyti naujas, populiarių mokomųjų priemonių TOP`uose esančias mokomąsias knygas, skirtas norvegų kalbos studijoms.


Jas rasite mūsų e. knygyno kategorijoje „Norvegų kalbos ir gramatikos knygos“. Geri ir įdomūs leidiniai jūsų laukia ir kitose dalykinių knygų bei vadovėlių kategorijose. Taip pat kviečiame apsižvalgyti tarp prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Susipažinti su lavinamaisiais žaislais ir kūrybiniais rinkiniais. Apsipirkti mūsų e. knygyne dar smagiau dėl dažnai taikomų akcijų ir išpardavimų, leidžiančių prekes įsigyti palankia kaina. Patogiai apsipirkite internetu dabar!