0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fantastinės knygos yra pats tiesiausias kelias pabėgti nuo realybės. Ne veltui vaikams taip patinka pasakos. Na, o jaunimui ir suaugusiems skaitytojams siūlome pasidairyti po interneto knygyno skiltį „Maginė fantastika“.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Magijos iškilimas | Nora Roberts
Nuolaida knygai -27%
12,79 € 17,29 € *
Vandenynas kelio gale | Neil Gaiman
Nuolaida knygai -32%
11,69 € 16,99 € *
Bado žaidynės | Suzanne Collins
Nuolaida knygai -23%
13,89 € 17,99 € *
Šimtas metų žiemos | Naomi Novik
Nuolaida knygai -44%
10,99 € 19,49 € *
Nuopuolis ir pakilimas | Leigh Bardugo
Nuolaida knygai -26%
12,29 € 16,39 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kuo ypatingos maginės fantastikos knygos? Šiuose kūriniuose rašytojai kuria nerealų, detalų, paslaptingą pasaulį, kuriame galima sutikti nežemiškų būtybių, fėjų, drakonų ar burtininkų. Knygos tinka vyrams ir moterims, prezidentams ir sodininkams – visiems, kurie bent trumpam nori panerti į magiją bei nuotykius.

Ko gero žinomiausias šio žanro kūrinys – J. R. R. Tolkien „Žiedų valdovas“, tačiau yra ir kitų įdomių knygų, kurias siūlome įsigyti internetu.

Maginę fantastiką rašo ne tik žymūs užsienio autoriai, bet ir geriausi Lietuvos rašytojai. Skaitomiausia – Rimantė Landsbergienė su fantastikos kūriniu „Nesuterštasis miestas“. Epinis romanas lyginimas su „Sostų karais“. Ar pelnytai? Pirkite knygą online ir įsitikinsite patys.

Dar vienas populiarius lietuvių autorius yra Justinas Žilinskas. Jis sukūrė maginės fantastikos knygas apie kauką Gugį. Kūriniai skirti visai šeimai.

Žinoma, galime pasiūlyti ir pasaulyje gerai žinomų vardų. Fantastikos gerbėjams nereikia pristatyti Andrzej Sapkowski knygų. „Raganiaus“ serija užima tvirtą poziciją tarp kitų žanro konkurentų. Pagal knygų ciklą sukurtas populiarus žaidimas, o pats autorius 2016-tais metais gavo Pasaulinį fantastikos žanro apdovanojimą už gyvenimo nuopelnus bei kūrybą. Tad jei dar neatradote burtininkų, vampyrų ir raganių pasaulio – pats laikas!

Tarp TOP autorių ir amerikietė Colleen Houck. Jaunimui skirtos knygos pasakoja apie Kelsę, kuri atsidūrusi toli nuo namų bando įminti šimtmečio paslaptis ir kartu su baltuoju tigru Renu kovoja su tamsiomis jėgomis bei kerais. Serijos „Tigro užkerėjimas“ knygas įsigyti galite po vieną ar pasinaudoti akciją bei čiupti visą rinkinį už dar geresnę kainą.

Daug skaitytojų dėmesio sulaukė ir įdomi amerikiečių rašytojos Julie Kagawa septynių dalių serija „Geležies Fėjūnai“. Visos knygos tapo „New York Times“ bestseleriais ir išverstos į daugelį kalbų.

Rekomenduojame ir Grišų trilogijos knygas. Autorė Leigh Bardugo skaitytojus supažindina su Grišų klanu – magiškuoju elitu. Grišų nare tapti mokoma ir Alina Starkova, netikėtai pažadinusi savo galias. Ar pavyks merginai išgelbėti savo tautą nuo tamsiųjų priešų? Grišų trilogijos knygos tapo tarptautiniu bestseleriu ir pasiekė daugiau nei penkiasdešimties šalių skaitytojų lentynas.

Pasidomėkite ir ką siūlo kiti populiarūs fantastikos autoriai M. G. Harris, Garth Nix, Jacob Grey bei Sally Green. Jūs išsirinkite įdomiausią kūrinį, o mes užtikrinsime visas galimybes sklandžiai pirkti internetu. Išpardavimai ir akcijos garantuoja patrauklią naujų bei populiarių knygų kainą.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Maginės fantastikos knygos?