-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išsirinkti knygą gana sunki užduotis. Juk jų tiek daug! Ypač sunku įtikti paaugliams. Tačiau niekada nenusivilsite su klasikine literatūra. Tai laiko patikrinti, skaitytojų įvertinti ir aktualumo neprarandantys kūriniai. 

Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siuntėjas | Lois Lowry
3,99 €
Turime sandėlyje
Alisa stebuklų šalyje | Luisas Kerolis (Lewis Carroll)
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,99 €
Turime sandėlyje
Drakula | Bram Stoker
11,49 €
Turime sandėlyje
Mažosios moterys | Louisa May Alcott
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paauglių klasikinės literatūros TOP sąraše numeris vienas yra J. D. Salinger su kultine knyga „Rugiuose prie bedugnės“. Šią 1951-ais metais išleistą kūrinį kritikai vadina jaunimo biblija. 65 milijonai romano „Rugiuose prie bedugnės“ jau pasklido po visą pasaulį. Internetu įsigykite ir savo – kaina nedidelė, o knygai dažnai taikoma papildoma akcija.

Jau daugiau nei 150 metų skaitytojai žino Alisos vardą. Lewis Carroll personažai iš knygos „Alisa Stebuklų šalyje“ jau seniai išlipo iš teksto ir pasklido po filmus, animacinius filmukus, žaidimus, drabužius ir visur kitur. Tačiau, dar nesusipažinusiems su stebuklingu Alisos pasauliu rekomenduojame pradėti nuo knygos. Beje, siūlome net kelis skirtingus leidimus, tad rinkitės Alisą iš išpardavimų skilties ar su nepaprastai vaizdžiomis iliustracijomis.

Paaugliai nuobodžiauja? Pasiūlykite jiems skaitomiausius mokslinės fantastikos pradininko Jules Verne (Žiulio Verno) kūrinius. Nuobodulys dings iš karto, kai teks leistis į povandeninį pasaulį, aplink žemę keliauti oro balionu ar tyrinėti fantastinę salą.

Norisi realesnių, bet kupinų nuotykių istorijų? Pasižvalgykite po Jack London knygas. Nauji leidimai seną gerą klasiką pavertė dar patrauklesne. Autorius rašė apie aukso karštligę, keliones jūra, išlikimą ir kitomis įdomiomis temomis.

Gal esate šiurpuliukų ir įtampos gerbėjas? Turime pasiūlymą ir jums! Rekomenduojame anglų rašytojo William Golding bestselerį „Musių valdovas“. Klasikinės literatūros perliukas pasakoja apie berniukus, kurie liko vieni negyvenamoje saloje. Bandydami sukurti normalią bendruomenę jie priversti kovoti su tamsiausiomis savo baimėmis. Baugu, įtraukia, žadina smalsumą ir suteikia daug filosofinių minčių.

Jei filosofija nesvetima, tai patiks populiaraus rašytojo Jostein Gaarder knyga „Sofijos pasaulis“. Autorius sugebėjo filosofijos istoriją įvilkti į patrauklų, lengvai skaitomos knygos rūbą.

Vaikų ir jaunimo klasikinės literatūros karalienė – rašytoja Frances Hodgson Burnett. Jos knygos „Paslaptingas sodas“, „Mažoji princesė“ ir kitos, buvo ne kartą ekranizuotos. Autorė rašė jautrias istorijas apie nelaimingus, skriaudžiamus vaikus, tačiau pasakojimai šviesūs, o gėris visada nugali blogį.

Klasikinę literatūrą sukūrė geriausi pasaulio rašytojai. Šios knygos įdomios, vertingos, padeda suprasti pasaulį, ugdyti savo vertybes bei vidinį pasaulį. Tad išsirinkę klasikinį kūrinį niekada nenusivilsite.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Klasikinė literatūra paaugliams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Klasikinė literatūra paaugliams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Klasikinė literatūra paaugliams?