⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų planetoje gyvena keli milijonai įvairų gyvybės rūšių. Visas jas pažinti yra neįmanoma, tačiau internetu įsigiję leidinių iš kategorijos „Knygos apie gyvūnus“ tikrai sužinosite daugybę įdomių faktų ir mokslinės informacijos bei rasite smagių pasakojimų. Naminių gyvulėlių, šunų, kačių, bičių, žirgų, paukščių mylėtojai yra kviečiami apsilankyti jiems skirtose kategorijose:

O čia rasite informaciją apie laukinius gyvūnus, miško žvėris ir įvairius net ir pačius mažiausius padarėlius.

Rasta: 39
  1. 1
  2. 2

Žuvys | Mindaugas Kirstukas
6,79 €
Turime sandėlyje
Miško žvėrys | Algirdas Navasaitis
6,89 €
Turime sandėlyje
Vabalai | Bronius Šablevičius
6,89 €
Turime sandėlyje
Kamanės | Vytautas Tamutis ir kt.
6,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 39
  1. 1
  2. 2

Ypač daug knygų siūlome apie mūsų šalies fauną. Sutikite, kad pažintis su mus supančiu pasauliu svarbi ir suaugusiems, ir vaikams bei jaunimui. Knygos apie gyvūnus skaitytojus vilioja savo įvairove. Nuo paprastų ir juokingų knygučių, iki mokslo populiarinimo veikalų, nuo žinynų iki albumų, nuo bendro pobūdžio atlasų iki knygų, kurios skirtos konkrečiai gyvūnų rūšiai. Tereikia išsirinkti, kas aktualu.

Į TOP skaitomiausių sąrašus dažnai patenka gausiai iliustruotos knygos apie gyvūnus vaikams, kurias vartyti smagu tiek patiems mažiausiems skaitytojams, tiek ir jų tėvams. Dauguma šios kategorijos leidinių yra itin kokybiški, pasižymi profesionalių ir informatyvių nuotraukų gausa.

Daugeliui skaitytojų patinka leidiniai, kurie parašyti klausimų-atsakymų forma. Tokias knygas paprasta skaityti, o informacija lengviau įsimenama, koncentruota ir patenkinta visų smalsuolių norą sužinoti kuo daugiau.

Dalis autorių daug dėmesio skiria nepaprastiems gyvūnų gebėjimams. Jų tekstai tikrai nustebins skaitytojus, kurie aikčios išgirdę apie nepaprastas skruzdžių civilizacijas, dramblių intelektą ar varnų gebėjimą skaičiuoti. Žmogus ne vienintelė protinga gyvybės forma Žemėje. Tuo tikrai įsitikinsite, jei pasidomėsite geografo Vaidoto Januškio knygomis.

Galime pasiūlyti knygų apie laukinius gyvūnus, miško žvėris, roplius, žuvis, vabzdžius, kurios skirtos ne tik plačiajai visuomenei, bet ir gamtininkams, pedagogams, studentams, moksleiviams, gamtosaugininkams. Jiems bus įdomūs konkretūs žinynai, pavyzdžiui, apie Lietuvoje gyvenančius drugelius, stumbrus ar net blakes bei gyvalazdes. Pasaulis įdomus!

Knygas apie gyvūnus parengė Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomi autoriai. Tai Ričardas Kazlauskas, Povilas Ivinskis, Jonas Augustauskas, Peter Wohlleben, Dainius Haroldas Pauža, Neringa Paužienė, Gitana Sidabrienė, Eugenijus Družas, Romualdas Barauskas ir daugelis kitų savo srities ekspertų, tyrinėjimams ir darbui skyrusių ne vienerius metus.

Kviečiame visus naujus ir populiarius leidinius pirkti online. Čia visada rasite gerų knygų, kurios patiks tiek vyrams, tiek moterims. Knygas apie gyvūnus papildo leidiniai apie augalus, grybus ar paukščius ir kitas gamtos įdomybes. Visada verta apsižvalgyti.

Daug rekomenduojamų leidinių pasižymi draugiškomis kainomis. Tačiau neabejojame, kad daugelis nori sutaupyti, todėl dažnai rengiame sezoninius išpardavimus ar temines akcijas, kurių metu knygos kainuoja pigiau. Išleisite kelis ar keliolika eurų, tačiau gausite daugybę žinių, kurios pravers įvairiais gyvenimo atvejais: darbe, išvykose į gamtą, kelionėse, sprendžiant kryžiažodžius ar atsakinėjant į smalsių mažylių klausimus.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Knygos apie gyvūnus?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Knygos apie gyvūnus?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Knygos apie gyvūnus?