-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

Daugelis žmonių svajoja apie atostogas užsienyje. Ypač egzotiškuose ir tolimuose kraštuose. Tačiau tam ne visada yra galimybių. Tai finansai riboti, tai atostogos per trumpos, o štai 2020 metais kilusi pasaulinė pandemija apskritai apribojo visas keliones. Tačiau sėdėti užsidarius namuose nereikia, juk mūsų šalyje daugybė vietų, kurios įdomios, vertos dėmesio ir laukia lankytojų. Jas atrasti padės geriausi kelionių vadovai po Lietuvą.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lithuania: history, nature, culture, cities |
Nuolaida knygai -36%
12,99 € 19,99 € *
Turime sandėlyje
Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų | Ramūnas Šukauskas
Nuolaida knygai -25%
13,99 € 18,49 € *
Turime sandėlyje
Gintaro Lietuva |
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -27%
21,99 € 29,78 € *
Turime sandėlyje
Lithuania. Guide |
10,89 €
Turime sandėlyje
Walks in Christian Vilnius | Irena Vaišvilaitė
Nuolaida knygai -21%
18,29 € 22,99 € *
Turime sandėlyje
Įdomiausios kelionės po Lietuvą | Vytautas Kandrotas
  • Nemokamas knygos pristatymas
23,39 € 28,89 € *
Turime sandėlyje
Ypatinga Lietuva. Keliaujame po Lietuvos saugomas teritorijas (3-as leidimas) |
17,99 € 21,99 € *
Turime sandėlyje
Po Lietuvą su šeima (naujas leidimas) | Vytautas Kandrotas
Nuolaida knygai -25%
13,39 € 17,69 € *
Turime sandėlyje
Vilniaus istorijos. Gidas po XVIII a. miestą | Sonata Šulcė
11,49 € 13,99 € *
Turime sandėlyje
Panemuniais, pamariais iki Baltijos | Algimantas Semaška
Nuolaida knygai -30%
7,39 € 10,49 € *
Turime sandėlyje
Vilniaus senamiestis per 3 valandas | Elė Pranaitytė
Nuolaida knygai -50%
7,49 € 14,79 € *
Turime sandėlyje
Nepravažiuok nepamatęs | Algimantas Semaška
Nuolaida knygai -69%
9,99 € 31,49 € *
Turime sandėlyje
Kulinarinės kelionės | Daiva Dmuchovska, Vytautas Kandrotas
Nuolaida knygai -23%
12,99 € 16,69 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygų kategorija „Kelionių vadovai po Lietuvą“ skirti tiek lietuviams, tiek užsienio svečiams, mat turime angliškų, vokiškų, lenkiškų ir kitomis kalbomis parengtų leidinių.

Vadovus užsienio kalbomis sudarė Danguolė Kandrotienė, Giedrė Jankevičiūtė, Karolina Mickevičiūtė, Beata Piasecka, Joseph Everatt ir kiti. Šias knygas rekomenduojame mūsų jūsų draugams iš svečių šalių.

Ką įdomaus galime pasiūlyti vietiniams gyventojams? Pradėkime nuo ekskursijos į Lietuvos nacionalinius parkus. Julius Aukštaitis parengė išsamų informacinį leidinį („Lietuvos nacionaliniai parkai“), kurį įsigysite už tikrai gerą kainą. Patikėkite, mūsų šalies gamtos grožis tikrai kas kartą nustebina, tereikia išsiruošti ir pamatyti!

Leidykla „Terra Publica“ sudarė gidą „Ypatinga Lietuva. Keliaukime po gražiausias Lietuvos vietoves“. Čia rasite puikių idėjų ir galėsite organizuoti keliones visai šeimai. Aprašytos vietos patiks ir suaugusiems, ir jaunimui, ir vaikams. Knyga skirta visiems, norintiems atrasti Lietuvos rezervatus, nacionalinius ir regioninius parkus.

Visai šeimai skirtas populiarus leidinys „Po Lietuvą su šeima“, kurį sudarė Vytautas Kandrotas, siūlo įdomius ir naujus maršrutus. Juose net poilsio ir pietų vietos nurodytos, tad tereikia išsirinkti vieną iš 25 krypčių ir skubėti pramogauti! Vis dar trūksta idėjų? Na, to paties autoriaus knygoje „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. TOP 1000 objektų“ jų gausu.

Turbūt dauguma Lietuvos keliautojų yra važiavę Panemunės keliu. Ar bent jau apie jį girdėjo. Algimanto Semaškos knyga „Panemuniais, pamariais iki Baltijos“ kviečia dar kartą leistis į nuotykį ir apžiūrėti pakeliui pasitaikančias turistines vertybes.

Neturite galimybės leistis į tolimesnes išvykas? Pasivaikščiokite po Lietuvos miestus. Štai Kristinos Sadauskienės knyga „Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas“ kviečia į ekskursiją po šalies uostamiestį.

Kultūrinis gidas „Vilniaus skulptūrų kelias“ siūlo pasivaikščioti po besikeičiantį Vilnių. Knygos autorė Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė. O per tris valandas po sostinės senamiestį pavedžios Elė Pranaitytė („Vilniaus senamiestis per 3 valandas“).

Kelionių vadovai po Lietuvą patiks ir vyrams, ir moterims. Siūlomos pramogos ir maršrutai labai skirtingi, todėl išsirinks kiekvienas. Liko tik gidą pirkti online ir leistis į pramogą! Internetu siūlomas knygas įsigysite sklandžiai, greitai ir už gerą kainą. Išpardavimų bei akcijų metu skaitomiausi leidiniai kainuoja nedaug, tačiau jų turinys padės suorganizuoti smagiausias keliones!