-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorija yra mokslas, tiriantis žmonijos praeitį, siekiant nustatyti objektyvius socialinės raidos dėsnius. Remdamiesi istoriniais šaltiniais, istorikai tyrinėja faktus, įvykius ir procesus, kuriuos nagrinėja ir istorijos mokslo atšakos, tokios, kaip archeologija ir daugelis kitų pagalbinių istorijos disciplinų. Šios disciplinos domėjimosi objektas yra ne tik lokali, bet ir globali – kitų šalių ir regionų istorija. 

Rasta: 64
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Poltava | Robertas Petrauskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
23,69 €
Turime sandėlyje
Leninas be grimo | Akim Arutiunov
9,89 €
Turime sandėlyje
Imperatorių Rusija | Jevgenij Anisimov
  • Nemokamas knygos pristatymas
25,99 €
Turime sandėlyje
Maidano dienoraštis | Andrej Kurkov
11,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 64
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pastaroji aktuali ne tik mokiniams, studentams ir istorikams, bet ir plačiajam skaitytojų ratui. Juk ne veltui sakoma, kad istorija linkusi kartotis. Siekiant išvengti skaudžiausių pasaulio istorijos įvykių pasikartojimo, verta domėtis pasauline istorija, siekiant pasimokyti iš svetimų klaidų.

Mūsų e. knygyno kategorijoje „Kitų šalių ir regionų istorija“ atrasite sau tinkančius skaitinius. Ypač kviečiame atkreipti dėmesį į populiarių leidinių TOP`ą, pateikiamą puslapio apačioje. Šios knygos – dažnai rekomenduojamos skaitytojų ir patenka į skaitomiausių leidinių sąrašus.

Juose rasite: Roberto Petrausko „Poltava“, Jonathan`o Black`o „Slaptoji pasaulio istorija“, Jurijaus Felštinskio ir Vladimiro Popovo knyga „Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės“, Gideono Defoe „Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose“ ir Giedriaus Petkevičiaus „Didžiųjų karų paslaptys. Negirdėtos įdomybės ir nutylėtos istorijos“.

Jums taip pat gali būti aktualios dar kelios knygos, įtrauktos į naujausių leidinių sąrašus kategorijoje „Kitų šalių ir regionų istorija“. Tai yra: Dan`o Jones`o, ir Marinos Amaral knyga „Laiko spalvos. Pasaulio istorija naujoje šviesoje: 1850–1960 metai“ – naujam gyvenimui prikelta istorija, kokios nesate regėję. Taip pat: Mindaugo Šapokos knyga „Didysis Šiaurės karas, 1700–1721. Karas, pakeitęs moderniąją Europą“. Šis konfliktas itin aktualus, nes jis pakeitė Šiaurės rytų Europos žemėlapį ir galių svertus.

Įsigyti naujus, įdomius ir gerus leidinius iš kategorijos „Kitų šalių ir regionų istorija“ – paprasta! Naršykite tarp skirtingų mūsų e. knygyno prekių ir užsisakykite jas keliais paspaudimais. Mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankia kaina. Patariame rinktis ir iš plataus grožinių, dalykinių, saviugdos knygų asortimento, prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Nepraleiskite reguliariai taikomų išpardavimų ir akcijų! Apsipirkite internetu dabar!