⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Stebuklinės pasakos“ – kategorija, kurioje surinkome gražiausias visų laikų pasakas. Šių knygų puslapiuose gimsta stebuklai, atsiveria nepaprasti pasauliai, o nuostabios istorijos užburia ilgam. Kviečiame patogiai apžiūrėti ir internetu įsigyti įdomių ir patrauklių knygų vaikams.

Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Lietuvių liaudies pasakos |
  • TOP
    15
    TOP 15
3,79 €
Turime sandėlyje
Drakonai. Miško pasakos | Tony Wolf
10,29 €
Turime sandėlyje
Pasakos apie slibinus ir drakonus |
9,59 €
Turime sandėlyje
Gražuolė ir Pabaisa |
MAŽA KAINA
8,29 €
Turime sandėlyje
Didžioji pasakų knyga |
13,49 €
Turime sandėlyje
Geros senos pasakos |
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Stebuklingos pasakos sužadins kiekvieno vaiko smalsumą. Pasirinkimas labai didelis, todėl galime pasiūlyti knygų įvairaus amžiaus vaikams. Visas jas vienija užburiančios istorijos apie princus ir princeses, karalius ir karalaites, gražuoles ir pabaisas, raganas, nykštukus, fėjas ir įvairius gyvūnus.

Pasimetėte gausiame asortimente ir nežinote, kokią knygą rinktis? Rekomenduojame atkreipti dėmesį į leidinius, kurių autoriai yra broliai Grimai. Jų surinktos pasakos jau tapo klasika ir niekada nenuvils. Broliai Grimai užrašė tokias gerai žinomas pasakas, kaip „Joniukas ir Grytutė“, „Pelenė“, „Snieguolė“, „Brėmeno miesto muzikantai“ ir kitas.

Taip pat tie, kurie ieško vertingų pasakų, turėtų neaplenkti Hanso Kristiano Anderseno vardo. Jo kūriniai yra vieni TOP skaitomiausių. Šis žymus danų rašytojas padovanojo daugybę nuostabių vaikystės akimirkų ne vienai skaitytojų kartai. Hansas Kristianas Andersenas yra tokių pasakų, kaip „Bjaurusis ančiukas“, „Karalaitė ant žirnio“, „Kiauliaganys“, „Piemenėlė ir kaminkrėtys“, „Coliukė“, „Sniego karalienė“ ir kt. Autorius.

Dar vienas pasakorius, kurio istorijos niekada nenuvilia ir jau tapo laiko išbandytais kūriniais, yra Šarlis Pero. Žymiausia jo pasaka apie batuota katiną buvo ne kartą ekranizuota ir sulaukė ne vieno skirtingai iliustruoto leidimo.

Verta rinktis ir liaudies kūrinius. Knygoje „Lietuvių liaudies pasakos“ rasite vienas geriausių ir žinomiausių pasakų: „Eglė Žalčių karalienė“, „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Devyni broliai ir jų sesuo Elenytė“, „Dangus griūva“ ir kitas. Rytų šalių stebuklinės pasakos kvies paskraidyti kilimais ir pasimėgauti kitais egzotiniais nuotykiais.

Stebuklinių pasakų skaitymas dovanoja turiningą laisvalaikį ir nukelia į tolimus, spalvingus pasaulius. Istorijos neleidžia nuobodžiauti, be to ar ir lavina vaikų vaizduotę, gerokai praturtina žodyną, moko gerumo ir teisybės bei aukština vertybes, tokias kaip darbštumas, kuklumas, meilė, sąžiningumas, draugystė.

Pasakose gėris beveik visada nugali blogį, niekšai pasmerkiami, o dori veikėjai apdovanojami, todėl šie kūriniai tampa puikia priemone, kartu su vaikais diskutuoti įvairiomis socialinėmis temomis.

Online knygyne visada rasite naujų, gražiai iliustruotų pasakų knygų, kurios patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Pasinaudokite akcijomis bei išpardavimais ir įvairių skaitinių įsigysite pigiau. Karštų pasiūlymų metu tiek populiarios ir skaitytojų pripažintos knygos, tiek naujienos yra parduodamos už tikrai draugišką kainą.