NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Mokotės rusų kalbos? Jums tikrai prireiks gero žodyno. Rekomenduojame apsilankyti dalykinės literatūros kategorijoje „Rusų kalbos žodynai“ ir internetu įsigyti išsamių arba sutrumpintų žodynų bei naudingų pasikalbėjimų knygelių.

Rasta: 19

Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t. |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
42,99 €
Kaina su kodu: 38,69 €
Turime sandėlyje
Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t. |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
42,99 €
Kaina su kodu: 38,69 €
Turime sandėlyje
Lietuviškų-rusiškų pasikalbėjimų knygelė | Danutė Čepelytė
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 19

Kiekvienos naujos kalbos mokėjimas atveria daugiau galimybių. Kalbos praverčia darbe, moksluose, kasdieniniame gyvenime ir, žinoma, kelionėse. Rusų kalba mūsų šalyje itin populiari, todėl visada pravartu ją mokėti. Nesvarbu ar mokotės kursuose, ar savarankiškai, tikėtina, kad be rusų kalbos žodyno neišsiversite.

Jums bus reikalingas tiek rusų-lietuvių kalbos žodynas, tiek lietuvių-rusų žodynas. Juos abu rasite pirkti online. Ypatingo susidomėjimo sulaukia ir tarp TOP skaitomiausių šios kategorijos leidinių patenka dviejų tomų didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas. Vieno tomo apimtis yra beveik pusantro tūkstančio puslapių. Žodyne pateikiami beveik keturi šimtai tūkstančių žodžių.

Šis „Mokslo ir enciklopedijos leidybos centro“ parengtas leidinys skiriamas ir specialistams, ir kalbų besimokantiems moksleiviams bei studentams. Leidėjai teigia, kad į žodyną įtraukė dabartinės rusų kalbos žodžius, pateikė šnekamosios leksikos, žodžių junginių, iliustruojančių žodžių reikšmes, frazeologizmų ir idiomų. Šis žodynas padės mokytis, taip pat skaityti grožinę ir mokslinę literatūrą. Siūlome pasinaudoti akcija ir abiejų tomų rinkinį įsigyti už mažesnę kainą.

Skaitytojus turėtų sudominti ir Antano Lyberio parengtas lietuvių-rusų kalbų žodynas. Knyga išleista jau septintą kartą ir apima šešiasdešimt penkis tūkstančius žodžių. Leidinys skirtas ne tik lietuviams, kurie nori išmokti rusų kalbos, bet ir kitų šalių žmonėms, besidomintiems lietuvių kalba bei siekiantiems jos pramokti. Leidėjai teigia, kad žodynas vertingas vertėjams, žiniasklaidos, mokslo, gamybos darbuotojams, kuriems tenka versti iš lietuvių į rusų kalbą.

Ruošiatės keliauti? Tuomet siūlome įsigyti naują lietuviškų-rusiškų pasikalbėjimų knygelę. Tokie leidiniai paprastai tampa naudinga pagalba, kai reikia susišnekėti kelionių, sporto, darbo, prekybos, apgyvendinimo, maitinimo temomis. Tokiomis knygelėmis siekiama padėti susikalbėti visiškai kalbos nesimokiusiems žmonėms. Šiuose leidiniuose rasite ir svarbiausių terminų žodynėlį.

Trumpas rusų-lietuvių ir lietuvių-rusų kalbų žodynas pravartus kelionėse. Nedidelio formato, tačiau išsami knyga, kuri talpina apie dvidešimt tūkstančių žodžių, tilps į lagaminą. Ją patogu turėti po ranka ir greitai pasitikrinti rusišką ar lietuvišką vertimą.

Populiarius rusų kalbos žodynus rengia profesionalūs autoriai: Danutė Čepelytė, Antanas Lyberis, Birutė Sinočkina, Ilona Mugenienė, L. Šernienė, Elzė Galnaitytė, Janina Juškevičiūtė ir kiti.

Gerą, naują žodyną įsigyti verta visada, o interneto knygyne rasite ir kitų kalbų mokomųjų leidinių. Taip pat siūlome įvairių žanrų literatūros, subalansuotos tiek suaugusiems vyrams, tiek moterims, tiek vaikams ar jaunimui. Išpardavimų metu knygomis aprūpinsite visą šeimą.