Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Kategorija „Grožinė literatūra“, ko gero, pritraukia daugiausiai knygų mylėtojų. Juk čia siūlome detektyvus, meilės romanus, įdomias tikras istorijas, fantastiką ir poeziją – knygas vyrams ir moterims, leidinius rimtos literatūros gerbėjams ir atostogautojams. Pasirinkimas didelis, o kainos patrauklios! Dažnai skelbiame akcijas, išpardavimų skiltyje rasite naujų, populiarių, rekomenduojamų knygų mažesne kaina, o internetu jas įsigysite vos keliais mygtuko spustelėjimais.  

Grožinė literatūra


Naujos knygos

Rodyti visas

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Rekomenduojame

Rodyti visas

Ką konkrečiai siūlome rinktis „Grožinės literatūros“ kategorijoje? Pasižvalgykite po detektyvų, trilerių ir siaubo romanų temą. Skaitomiausi autoriai yra Lars Kepler, Pasi Ilmari Jaaskelainen, Georges Simenon, Agatha Christie ir kiti. Jie rašo labai įvairias knygas, keliančias įtampą, baimę ar tiesiog verčiančias pasukti galvą. Žinoma, rekomenduojame skandinavų detektyvų autorius – jie yra geriausi šios srities meistrai. 

Nusibodo tai, ką matote už lango? Nerkite į fantastikos pasaulį! Kas jums labiau patinka: drakonai ir kitos magiškos būtybės ar skrydžiai į kosmosą? Siūlome pirkti online tiek mokslinės fantastikos knygas, tiek maginės fantastikos kūrinius. Populiariausių rašytojų pavardės atpažįstamos iš tolo! Tai Andrzej Sapkowski, Arthur C. Clarke, Isaac Asimov, Herbert George Wells ir kiti. 

Užsisukote rutinoje? Greičiausiai jums padės dozė romantikos! „Grožinės literatūros“ skiltyje rasite jausmingų meilės ir erotinių romanų. TOP Lietuvos ir pasaulio autorės Dante Alighieri, Sherryl Woods, Amanda QuickLisa Kleypas, Tessa Radley, Audrey Carlan, Andrea Laurence, Heidi Betts, Indrė Vakarė ir Elena de Strozzi moka suvirpinti jautrias sielas ir priverčia svajingai dūsauti. 

Nuotykių ir istorinius romanus, o taip pat moderniąją kūrybą, rasite „Užsienio literatūros“ skiltyje. Čia slypi ir klasikos knygos, publicistika, eseistika, dramos bei tikrais faktais paremtos istorijos. Už gerą kainą online įsigysite ir lentynas papildysite George Orwell, William Shakespeare, Francoise Sagan, Oscar Wilde, Alberas KamiuErichas Marija Remarkas ir kitų žymių autorių knygomis. 

Iš gausios grožinės literatūros pasiūlos išskyrėme ir lietuvių autorių knygas. Mūsų šalies rašytojai taip pat siūlo ir istorinius detektyvus, ir erotinius romanus, ir tikrus pasakojimus, ir poezijos knygas. Populiariausi vardai – Kristina Sabaliauskaitė, Jurgis Kunčinas, Ruta Sepetys, Indrė Vakarė. Čia knygos ne tik suaugusiems, bet ir skirtos  jaunimui bei mokykloje rekomenduojamos vyresnio amžiaus vaikams. 

Dalykinės knygos, be abejo, naudingos, tačiau grožinė literatūra pamalonina sielą, padeda atsipalaiduoti ir nukelia į kitus pasaulius. Knygos tinka dovanai ir laisvalaikiui. Interneto knygynas Patogupirkti.lt siūlo karštas naujienas, išankstinės prekybos knygas bei leidinius, kuriuos sunku rasti kitur. Skaitytojai noriai dalijasi atsiliepimais bei rekomendacijomis – išsirinkti ir pirkti lengva!

 

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Grožinė literatūra?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Grožinė literatūra?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Grožinė literatūra?