-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugelis skaitytojų mielai skaito įvairius romanus, detektyvus ir kitas geriausias grožinės literatūros istorijas. Net jei siužetas įbaugino, užverčiame knygą ir lengviau atsipučiame – tai išgalvota. Tačiau yra žmonių, kurie mėgaujasi tik realiais pasakojimais, o šie dažnai nenusileidžia fikcijai. Tokius skaitytojus kviečiame į knygų kategoriją „Tikros istorijos“.

Rasta: 71
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Aš ir atsuktuvas | Nėrius Pečiūra
1,99 €
Turime sandėlyje
Jaunystė | Marius Lucka
3,89 €
Turime sandėlyje
Anuomet | Kazys Almenas
1,99 €
Turime sandėlyje
Vandenyne | Žilvaras Braznauskas
2,99 €
Turime sandėlyje
Tarp pilkų debesų | Ruta Sepetys
  • Nauja knyga
14,39 €
Turime sandėlyje
Sindromas | Reda Vėla
10,99 €
Turime sandėlyje
Mamos dienoraštis | Jūratė Ardour
9,99 €
Turime sandėlyje
Fata Morgana | Sonata Dirsytė
5,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 71
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tikros istorijos apima labai įvairias temas. Autoriai dalijasi savo asmenine kovos su ligomis patirtimi, aprašo žurnalistinius tyrimus bei įžvalgas, pasakoja istorijas iš karo laikų, kurių liudininkais patys buvo ar užrašė giminaičių prisiminimus.

Skaitytojai atsivertę knygas iš kategorijos „Tikros istorijos“ susipažins su partizanų, tremtinių, Holokausto aukų ir jų šeimų likimais, rašytojų eksperimentais, pvz., bandymu dirbti prabangiame laive, ar iššūkiais kitame pasaulio gale.

Tarp skaitomiausių TOP autorių – žinomi vardai. Tai žurnalistas Dovydas Pancerovas, kompozitorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano, rašytoja Rūta Vanagaitė, aktorė, televizijos ir radijo laidų vedėja Beata Tiškevič, filologė Elena Gasiulytė, keliautojas Kazys Almenas, žurnalistas Martynas Starkus, gydytojas Andrius Černauskas ir kiti.

Knygyno pirkėjai ypač domisi istoriniais pasakojimais bei asmenybėmis. Atsiminimų knygos labai populiarios. Pastaruoju metu didelio susidomėjimo sulaukia Mindaugo Kvietkausko parengta knyga „Matilda Olkinaitė. Atrakintas dienoraštis“, kurią sudaro Lietuvos žydų poetės, nužudytos Holokausto metu, dienoraštis, eilėraščiai ir kiti tekstai, taip biografinė medžiaga ir nuotraukos.

Apie žydų likimą rašo ir Silvija Peleckienė, Laima Vincė, o knyga „Emilijos dienoraštis. 1942–2015 m. vienos epochos liudijimas“ kviečia pasinerti į autentišką realios mokytojos, kuri išgyveno Antrąjį pasaulinį karą bei sulaukė šalies atgimimo, dienoraštį bei mintis.

Ieškote linksmesnių tikrų istorijų? Rekomenduojame Nėriaus Pečiūros kūrybą. Autorius vadinamas Vilniaus pankų tėvu. Ir – staigmena – apie Vilniaus pankų tėvą jis rašo knygoje „Aš ir atsuktuvas“. Tekstas tikrai netiks vaikams, tačiau jaunimui bus įdomu susipažinti, o jau suaugusiems pankams prisiminti, tam tikrą šalies istorijos epochą.

Viena garsiausių Lietuvos aktorių Nijolė Narmontaitė atskleidžia įdomius teatro ir televizijos pasaulio užkulisius. Žurnalistas Skirmantas Pabedinskas apnuogina savo darbo realybę sovietmečiu. Populiarus jaunimo nuomonės formuotojas Marius Lucka dalijasi kasdienybės nuotrupomis ir savo pasaulėžiūra. Šių laikų kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano atvirauja kalbėdamas apie vėžio diagnozę ir savo kovą su liga.

Žymiems mūsų šalies vyrams ir moterims norėjosi pasidalinti prisiminimais ar pasaulio vizija. Jų mintys, idėjos ir tekstai virto knygomis, kurias siūlome išsirinkti ir pirkti online. Įsigyti leidinius internetu greita, patogu ir pigiau – patikrinkite ir pamatysite, kad daugelio naujų, įdomių ir populiarių knygų kainos, akcijų bei išpardavimo metu, itin draugiškos.