-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mes visada džiaugiamės, kad skaitytojai domisi įvairiais literatūros žanrais. Pastebime, kad istorijos knygos yra vienos skaitomiausių Šių leidinių temos labai skirtingos ir apima didžiausius konfliktus, karus, archeologijos tyrimus, tikrus atsiminimus, lyderių biografijas ir kt. Norintiems daugiau pasigilinti į kurią nors konkrečią sritį, rekomenduojame rinktis knygas iš kategorijos „Istoriografija“. 

Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kauno istorijos metraštis T. 20 |
14,99 €
Turime sandėlyje
Kauno istorijos metraštis T. 19 |
14,99 €
Turime sandėlyje
Kauno istorijos metraštis T. 18 |
13,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Istoriografija – tai tyrimai daugiausiai skirti vienai temai, epochai ar istorinei problemai. Geriausių istorijos profesionalų parengtos knygos nagrinėja daug įdomių dalykų. Knygose kalbama apie didžiausius mūšius, kunigaikščių simbolius, genocidą, pinigų istoriją, etnokultūros regionus, istorinius nusikaltimus ir daugelį kitų svarbių temų.

Yra tokių knygų, kurios greitai patenka į TOP perkamiausių sąrašus. Toks populiarus leidinys yra autorių David Nicolle ir Graham Turner studija „Kryžiuočių ordinas 1190–1561 m.“. Tai išsamus, iliustruotas tyrimas apie organizaciją, kuri buvo ypač reikšminga ne tik Vidurio Europoje bet ir glaudžiai susijusi su Lietuvos istorija.

Turime nemažai knygų apie žydus, jų gyvenimą ir skaudų likimą. Jas rengė autoriai Darius Staliūnas, Vladas Sirutavičius, Jurgita Šiaučiūnaitė-Verbickienė ir kiti. Taip pat parduodame du kartus per metus leidžiamą mokslinį žurnalą „Genocidas ir rezistencija“.

Suprantame, kad dalis knygų labiau domina istorijos profesionalus, tačiau kiti leidiniai tikrai bus įdomūs ir mėgėjams. Štai, pavyzdžiui, Liberto Klimkos knygoje „Užkopus į varpų bokštą“ aprašomi vertingiausi istoriniai Lietuvos bažnyčių bokšto varpai ir laikrodžiai. Knygoje daug įdomių detalių ir pasakojimų.

Dar viena knyga, kuri gali sužadinti daugelio skaitytojų smalsumą, yra Domininko Burbos monografija „Smurtiniai bajorų nusikaltimai ir bausmės XVIII amžiaus Vilniaus paviete“. Taip pat verta pavartyti ir leidinį „Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu“, kurį parengė autorius Dainius Razauskas-Daukintas. Juk įdomu sužinoti, kokia yra Vyčio istorinė kilmė bei simbolika, ar ne?

„Pinigai Lietuvoje“ – ypač vertinga knygą, kurios medžiaga bus įdomi suaugusiems, o iliustracijos patiks vaikams ir jaunimui. Visiems smalsu pamatyti, kaip atrodė pirmosios monetos, senieji litai ar 1898-tų metų rusiški pinigai. Knygą parengė Dalia Grimalauskaitė ir Eduardas Remecas.

Daugelis kategorijos „Istoriografija“ knygų yra labai informatyvios, kokybiškai išleistos, iliustruotos. Jos patiks visiems istorija besidomintiems vyrams ir moterims. Leidinių kainos labai įvairios, tačiau išpardavimų ir akcijų metu net ir naujos knygos kainuoja pigiau. Kviečiame pirkti online ir gilinti savo istorines žinias! Be abejo, raginame pasižvalgyti ir po kitas dalykinių knygų kategorijas. Internetu užsisakyti galite leidinius, nagrinėjančius pačias įvairiausias temas!