⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geras žinynas visada turi būti po ranka! Tik nesakykite, kad viską galima rasti internete. Gal ir galima, bet ryšys kartais sutrinka, mobiliojo telefono baterija išsenka, o ir tikrai ne visa informacija pateikta taip patogiai ir sistemingai, kaip enciklopedijose ir žinynuose. Šioje kategorijoje turime kokybiškų leidinių tiek vyrams, tiek moterims, tiek mokslininkams, tiek įvairių sričių mėgėjams.

Rasta: 199
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Anatomijos atlasas | Trevoras Vestonas
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,69 €
Turime sandėlyje
Grybai Lietuvos miškuose |
4,29 €
Turime sandėlyje
Masažo vadovas | Merilina Aslani
9,99 €
Turime sandėlyje
Stichijų akmenys | Marytė Kuodytė
5,99 €
Turime sandėlyje
Lietuvos grybai | Valdas Sasnauskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 199
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kokias temas apima geriausi žinynai, kuriuos pirkti online galite jau šiandien? Sunku net išvardinti. Tai žinių ir faktų kupinos knygos apie grybus, prieskonius, žmogaus anatomiją, apskaitą, kelių eismo taisykles, vaistus ir gyvūnus. Čia naudingų leidinių ras statybininkai, medikai, istorikai, buhalteriai ir sodininkai.

Apsisuko galva? Leiskite pasiūlyti vieną kitą TOP skaitomiausių žinynų. Pasaulyje vis populiarėja natūralumas, sveika mityba ir žalesnis gyvenimo būdas. Atsisakę cheminių maisto priedų žmonės patiekalus pradėjo gardinti natūraliais prieskoniais. Tačiau kaip juos atpažinti ir naudoti? Sužinosite knygoje „Prieskoninių augalų ir jų vartojimo žinynas“, kurią parengė autoriai Kęstutis Obelevičius, Silvija Petkevičiūtė ir Erika Šeinauskienė.

Prakiuro vamzdžiai ir savaitgalį negalite išsikviesti meistro? Jei po ranka turėsite „Santechniko vadovą“, daug problemų galėsite išspręsti patys. Knygą parengė Alfredas Packevičius ir Saulius Šalna. Populiarus ir tos pačios serijos leidinys „Elektriko vadovas“, jo bendraautoriai yra Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys ir Renata Miliūnė.

Mokotės vairuoti? Niekaip neišsiversite be kelių eismo taisyklių. Pas mus visada rasite ir internetu įsigyti galėsite naują taisyklių leidinį.

Skauda kaklą? Greičiausiai nuo ilgo sėdėjimo prie kompiuterio patempėte raumenis ir užspaudėte nervus. Reiktų atpalaiduojančių pratimų, tačiau, kurią vietą mankštinti? Savo kūną daug geriau pažinsite jei pavartysite knygą „Kišeninis žmogaus anatomijos atlasas“. Nuolat kartojamas Wolfgang Dauber žinyno leidimas įrodo, kad knyga aktuali tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Ja rekomenduojame ir studentams, ir sportininkams, ir medikams.

Kiekvienais metais išgirstame apie žmones, kurie apsinuodijo grybais. O juk prieš keliaudami grybauti galėjo pasidomėti miško gėrybėmis atidžiau, juk tiek puikių žinynų yra, kad nuodėmė nepavartyti! Štai, kad ir Valdo Sasnausko knyga „Lietuvos grybai“.

Pasižvalgę po kategoriją, pastebėsite, kad turime tikrai įdomių knygų. Juk terorizmo, akvariumo, Lietuvos muziejų, gurmano, mamos, prabangių prekės ženklų ir kiti žinynai atskleidžia negirdėtų dalykų – paskaitinėję tokius leidinius galėsite drąsiai dalyvauti protų mūšiuose. Dauguma knygų kokybiškai iliustruotos, todėl bus įdomios ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Baugina kainos? Turbūt dar nesilankėte išpardavimų bei akcijų skiltyje. Užsukite ir tikrai rasite gerų pasiūlymų.