Pokeris – labai populiarus ir paplitęs žaidimas. Tačiau be reikiamų žinių, įgūdžių ir, žinoma, šiek tiek sėkmės gerų rezultatų nepasieksite. Todėl siūlome atkreipti dėmesį į knygas apie pokerį, kuriose rasite aprašytas žaidimo strategijas, geriausių specialistų patarimus ir kitos naudingos informacijos. 

Rasta: 4

Pokerio žaidėjo mergina | Nora Paukštė
-80% su kodu: PATOGU
11,76 €
Kaina su kodu: 2,35 €
Turime sandėlyje
Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį | Lou Krieger
-10% su kodu: PATOGU
11,18 €
Kaina su kodu: 10,06 €
Turime sandėlyje
Pokerio strategija | Collin Moshman
-10% su kodu: PATOGU
12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Norime priminti, kad pokeris yra azartinis žaidimas, kuris sukelia priklausomybę. Todėl elkitės atsakingai, o jei reikia vaizdžių pavyzdžių, koks gyvenimas laukia netekus kontrolės, pasidomėkite autentiška ir paveikia Noros Paukštės knyga „Pokerio žaidėjo mergina“.

Pokeryje strategijos žinojimas persidengia su sėkme, galimybėmis ir sugebėjimu nuspėti, kokias kortas gali turėti varžovai ir kaip jas panaudos. Pokeriui reikia drąsos, susivaldymo, analitinio mąstymo. Knygos apie pokerį padės perprasti šio žaidimo taisykles ir laimėti įvairiuose turnyruose.

Autoriai detaliai aprašo žaidimo partijų eigą, analizuoja žaidėjų klaidas, pateikia naudingos teorijos ir patarimų. Skaitytojai, rimtai nusiteikę perkąsti pokerį, sužinos įvairių naudingų faktų, pavyzdžiui, kuo skiriasi uždarbis žetonais ir pinigais, kokias koncepcijas dažniausiai renkasi laimėtojai, kokią strategiją taikyti ir maksimaliai padidinti laimėjimą.

Skaitydami įvairius pokerio vadovus, gausite žinių apie populiariausias žaidimo versijas, taip pat susipažinsite su gebėjimais ir technikomis, be kurių žaidimas neįmanomas. Visos įgytos žinios suteiks pasitikėjimo ir, gali būti, atves į laimėjimą. Skaitytojai išmoks nustatyti, kada žaisti, o kada susilaikyti, kokias kortas pasilaikyti, o kokias mesti, kaip apskaičiuoti įvairias tikimybes, kaip suklaidinti varžovus ir kada pasitraukti iš žaidimo. Juk, kaip minėjome, sustoti laiku yra be galo svarbu.

Pokerio knygos tinka ir pradedantiesiems ir jau pažengusiems žaidėjams. Pirmiesiems verta knygas apie pokerį skaityti nuo pradžios iki galo. Tiems, kurie žaidimo taisykles jau perpratę, užteks atsiversti tik skyrius apie sudėtingesnes strategijas.

Naudingų vadovėlių autoriai Trevor Sippets, Lou Krieger ir Collin Moshman yra šio kortų žaidimo profesionalai. Collin Moshman – vieno stalo pokerio turnyrų ekspertas. Lou Krieger šį žaidimą išmoko septynerių, stebėdamas kaip žaidžia tėvas ir parašė ne vieną knygą apie azartinius lošimus. Trevor Sippets ekspertas, kurio bestseleris „Pokeris. Mokykis iš Pokerio profesionalų“ yra vertinamas visame pasaulyje.

Knygos apie pokerį yra skirtos suaugusiems vyrams ir moteris. Jei ieškote įdomių leidinių vaikams ir jaunimui, rekomenduojame pasižvalgyti kitose kategorijose. Norite internetu apsipirkti pigiau? Pirkti online rasite daug knygų už gerą kainą, tereikia pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais. Čia patenka ir top skaitomiausios knygos, ir dar visiškai nauji skaitiniai.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Knygos apie pokerį?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Knygos apie pokerį?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Knygos apie pokerį?