-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medicina – sudėtinga sritis, reikalaujanti nuolatinio mokymosi. Būsimi medikai ir jau praktikuojantys specialistai savo žinias pagilinti ar atnaujinti gali skaitydami jiems skirtą literatūrą, kurią siūlome įsigyti internetu. „Farmacija. Farmakologija“ – viena iš medicininės literatūros kategorijų, kurioje talpiname knygas apie vaistines medžiagas, jų gamybą bei poveikį.

Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vaistų žinynas 2022 |
  • Nemokamas knygos pristatymas
27,29 €
Turime sandėlyje
Vaistų žinynas 2021 |
  • Nemokamas knygos pristatymas
26,79 €
Turime sandėlyje
Vaistų žinynas 2019 |
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,49 €
Turime sandėlyje
Vaistų žinynas 2014 |
  • Nemokamas knygos pristatymas
20,99 €
Turime sandėlyje
Vaistų dozės | Rimantas Kėvalas
6,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skilties „Farmacija. Farmakologija“ knygos yra skirtos medicinos studentams ir vaistininkams, o taip pat šeimos ir kitų specialybių gydytojams bei suaugusiems skaitytojams, siekiantiems gilesnio vaistų pasaulio pažinimo.

Leidinių pobūdis įvairus. Jie skirti mokytis ar sistemina visą informaciją apie mūsų šalyje parduodamus vaistus vienoje vietoje. Pirkti online siūlome enciklopedijas, žinynus ir vadovėlius.

Vaistų enciklopedijos ar žinynai yra nuolat atnaujinami ir dažnai patenka tarp TOP skaitomiausių kategorijos leidinių. Juos rekomenduojame visiems medikams ir vaistininkams. Tokios knygos yra puiki pagalbinė priemonė, kurioje greitai rasite glaustą informaciją apie įvairius preparatus. Enciklopedijose paprastai ne tik aprašoma medikamentų paskirtis, bet ir nurodomi galimi šalutiniai efektai, sąveika su kitais vaistais. Su medicinos pasauliu nesusijusiems žmonėms tokios knygos padeda lengviau orientuotis, perprasti specifinius terminus, pasitikrinti informaciją.

Populiarias skilties „Farmacija. Farmakologija“ knygas parengė vieni geriausių specialistų: biomedicinos mokslų daktaras Vincas Lapinskas, gydytojas, vaistinių augalų ekspertas Juozas Stirbys, biologinės medicinos mokslų daktaras, mokslininkas Algimantas Mečislovas Olšauskas, farmacijos mokslų daktarė Vilma Gudienė, profesorius John Blenkinsopp, profesorius, terapeutas John Blenkinsopp, sveikos gyvensenos ekspertas Earl Mindell, gydytoja docentė Žydrūnė Visockienė, farmakologas Vytautas Budnikas ir kiti.

Leidiniuose rasite informacijos apie dažniausiai vaistininkams vardijamus simptomus, rekomendacijų, greitos diagnostikos algoritmų, ligų ir jų gydymo būdų aprašymų. Knygos, kuriose kalbama apie vaistinius augalus, yra milžiniškas žinių šaltinis apie gamtos galią. Pavyzdžiui, profesorius Algimantas Mečislovas Olšauskas savo leidiniuose dalijasi patirtimi, kurią sukaupė per 50 metų domėdamasis augalų gydomosiomis savybėmis. Per savo gyvenimą jis sukūrė ir išbandė apie 400 augalinių preparatų receptų.

Įdomių knygų šioje skiltyje ras ir besidomintys farmacijos istorija. Apie vaistinių raidą ir farmacininkų visuomenę rašo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentė Vilma Gudienė. Tarp medicinos leidinių nemažai šio universiteto leistų knygų, kurios sudomins ir specialistus, ir platesnę visuomenę.

Medicinos pasaulis nuolat kinta, diagnostikos metodai modernėja, atsiranda efektyvesnių, mažiau šalutinių poveikių turinčių vaistų. Todėl svarbu atsinaujinti savo biblioteką ir žinias. Gerų enciklopedijų kaina nėra maža, tačiau kviečiame naudotis knygyno akcijomis bei išpardavimais ir sutaupyti. Nepamirškite pasirūpinti ir kitomis knygomis, juk siūlome įdomių leidinių vyrams ir moterims, vaikams, jaunimui ir senukams – visiems, mylintiems knygas!