⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo pat žmonijos atsiradimo pradžios tikėjimas aukštesnėmis galiomis visuomet egzistavo, taigi nenuostabu, jog domėjimasis magija, burtais, prakeiksmais ir užkeikimais plačiai paplito bene visose pasaulio kultūrose. 16-ame amžiuje, tiek burtų knygos, tiek magijos knygos jau buvo leidžiamos beveik visomis Europos kalbomis.

Rasta: 87
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Runos - likimo pranašės |
7,19 €
Turime sandėlyje
Lietuviškos būrimo kortos |
8,39 €
Turime sandėlyje
Wooden runos (medinės) |
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,49 €
Turime sandėlyje
Moonstone runos |
  • Nemokamas knygos pristatymas
28,89 €
Turime sandėlyje
Bloodstone Runos |
  • Nemokamas knygos pristatymas
28,89 €
Turime sandėlyje
Galios gyvūnų kortos |
  • Nemokamas knygos pristatymas
28,99 €
Turime sandėlyje
Saulės kalendorius ir Orakulas |
1,99 €
Turime sandėlyje
Meilės burtai. Kortos ir kerai |
5,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 87
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nors būrimas kortomis ir su būrimo praktimomis siejamos istorijos  — kaip, kur, kokiomis aplinkybėmis ir kokiais tikslais visa tai atsirado — visuomet apgaubiamos paslaptimis ir mitais, vistik burtų ir magijos knygose aprašomi pačių įvairiausių ritualų aiškinimai bei interpretacijos kuo plačiausiai taikomi ir šiuolaikiniame civilizuotų visuomenių gyvenime.

Magija, viena iš tų sričių, kurią norint išmanyti — mokytis ir plėsti žinias reikėtų nuolatos. Tad burtų knygos gali būti geras atspirties taškas tiek pradedantiems entuziastams, tiek ir labiau įgudusiems.

Pasinerkite į be galo įdomų antgamtinį pasaulį, viliojantį pažadais įgyti naujų galių, supratimo ar netgi nušvitimo per TOP burtų ir magijos knygas, parašytas tiek populiarių lietuvių autorių, tarp kurių tokios pavardės, kaip Dainora Krasavičiūtė, Dalia Montvilienė, Vladimiras Kivrinas, tiek tarptautiniu mastu pripažintų ir visame pasaulyje populiarių Rebecca Campbell, Danielle Noel, Robert Lee Camp, Osho ir kitų.

Burtų ir magijos kategorijoje rasite ne tik knygų šia tema, bet ir pačių būrimo kortų — Taro, Osho dzen taro, Osho transformacijos taro su jų reikšmių aptarimais ir pateikiamais būrimų pavyzdžiais. Taipogi rasite ir Audronės Ilgevičienės - Astrėjos “Akmenų kortas trims sąmonės lygmenims” bei Linos Skinderienės sudarytus afirmacijų kortelių „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“ rinkinius, papildytus unikaliais autoriniais piešiniais. Anot jos, šios afirmacijų kortelės rekomenduojamos moterims ieškančioms savęs ir ieškančioms šviesos savyje.

Būrimo kortos gali būti labai įvairios, tačiau esmė ta, kad su jų pagalba žmonės dažnai ne tik save atranda, bet ir jų padedami suvokia įvairias savo gyvenimo aplinkybes bei galimus scenarijus, prieš renkantis vieną ar kitą sprendimą.

Pažvelkite iš arčiau į alternatyvius savęs pažinimo ir pasaulio aiškinimo būdus rinkdamiesi įdomiausias būrimo kortas ir skaitomiausias burtų bei magijos knygas iš mūsų rekomenduojamų leidinių katalogo.

Galbūt jau apsisprendėte, kuri burtų knyga tinka Jums labiausiai? Karščiausi mūsų išpardavimai ir nuolatinės akcijos visada Jums garantuos itin žemas kainas perkant internetu!