⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų pasaulį ką tik išvydę vaikučiai dar nesidomi aplinka, todėl augančius kūdikius rekomenduojama įvairiai stimuliuoti. Tam sukurti barškučiai, įvairūs žaisliukai bei ryškiaspalvės knygutės, kurias galima liesti, kramtyti ar išgirsti įvairių garsų. Atskira kategorija „Lytėjimo knygelės“, kurios leidiniai yra skirti 0-2 metų amžiaus vaikams, siūlo priemonių, kurios sužadins mažylių lytėjimą ir sukels smalsumą. 

Rasta: 50
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Katės. Paglostyk mane |
1,39 €
Turime sandėlyje
Nekutenk meškos! | Sam Taplin
12,49 €
Turime sandėlyje
Veltinio knygelė. Ūkis |
  • Nauja knyga
6,89 €
Turime sandėlyje
Veltinio knygelė. Gyvūnai |
  • Nauja knyga
6,89 €
Turime sandėlyje
Šunys. Paglostyk mane |
  • Nemokamas knygos pristatymas
139,00 €
Turime sandėlyje
Kur liūtas? | Ingela P Arrhenius
6,99 €
Turime sandėlyje
Paliesk! Paglostyk! Į kelionę! |
6,49 €
Turime sandėlyje
Paliesk! Paglostyk! Savanos samba |
6,49 €
Turime sandėlyje
Avinėlis. Aš mažas |
4,99 €
Turime sandėlyje
Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis |
14,69 €
Turime sandėlyje
Šunelis |
4,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 50
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietimo knygos būna įvairios. Tos, kurios skirtos kūdikiams – nedidukės, be jokio teksto ar siužeto, tiesiog su ryškias paveikslėliais, kurie aiškiai išsiskiria, o taip pat su įvairiomis lytėjimui skirtomis faktūromis. Mažiausiųjų knygos neapkrautos įvairove, turi kelis liečiamus paviršius, lengvai vartomis ir patvarios. Juk vaikai dar nemoka saugoti knygų, tad leidėjai pasirūpino už juos..

Šiek tiek vyresniems vaikams, kurie jau spėjo atšvęsti pirmąjį gimtadienį, knygelės pradeda labiau priminti įprastas knygas, nei lytėjimo žaisliukus. Čia knygų rengėjai jau pasistengė paruošti nuotaikingų eilėraštukų ir kitų paprastų tekstų. Juos perskaityti teks suaugusiems, tačiau pamatysite, kaip greitai vaikai įsimins žodžius ir vėliau „skaitys“ kartu.

Lytėjimo knygutėse vaikai sutiks drugelius, voveres, ančiukus, katinėlius ar šuniukus bei daug kitų personažų. Paglostę skirtingų paviršių faktūras jie lavins lytėjimo pojūčius bei po truputį pažins pasaulį. Knygos su liečiamais personažais ugdo mažylių atidumą, lavina pirštukų miklumą ir skatina bendrauti.

TOP skaitomos yra knygutės su gerai atpažįstamais veikėjais. Vaikams ypač patinka katinai, šunys, avytės bei karvytės, tačiau siūlome ir knygų su egzotiškesniais herojais, pavyzdžiui, vienaragiais, chameleonais ar poniais. Dažnai perkamos knygutės: „Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais“, „Paliesk, pajusk, išgirsk. GYVŪNAI“ ir „Paglostyk žvėrelį“.

Pirkti online kviečiame įvairias lytėjimo knygeles, tinkamas tiek patiems mažiausiems, tiek ir vyresniems vaikams. Jas parengė šios srities profesionalai, kurie įdomias ir geras ugdymo knygas kuria jau daug metų. Tai leidyklos „Presvika“ ir „Vaiga“. Taip pat siūlome ir leidėjų „Alma Littera“ bei „Baltos Lankos“ knygas.

Lietimo knygų kainos prasideda nuo kelių eurų. Sekite interneto knygyne Patogupirkti.lt nuolat rengiamus išpardavimus bei akcijas ir įsigykite knygų pigiau. Vaikams nuo 0 iki 2 metų rekomenduojame ne tik liečiamas, bet ir kitokias ugdomąsias knygeles, pavyzdžiui grojančias ar su įvairiomis judriomis detalėmis.

Turime leidinių ir suaugusiems vyrams, moterims, bei vyresniems vaikams ir jaunimui. Kol mažyliai bando susipažinti su pasauliu liesdami žvėrelius, jūs pasidairykite po knygyno asortimentą. Tūkstančiai naujų, populiarių ir įdomių knygų patenkins visus poreikius. Spėjame, kad šiandien jums rūpi vaikų ugdymas ir auklėjimas, tad džiugiai primename, kad galime pasiūlyti ne vieną šios srities knygą, tereikia pasirinkti jums aktualiausią.