Katė – džiaugsmas namuose. Tačiau prieš įsigydami kačiuką tikrai turėsite daug klausimų. Ne viską žino ir tie, kurie katinus augina jau seniai. Įdomių faktų, naujos informacijos, tyrimų ir vertingų patarimų rasite kategorijos „Knygos apie kates“ leidiniuose, kuriuos kviečiame pirkti internetu.

Rasta: 24

Murrrkimo vadovas | Stéphane Garnier
-10% su kodu: PATOGU
20,62 €
Kaina su kodu: 18,56 €
Turime sandėlyje
Mūsų žaviosios katės | Pam Brown
-10% su kodu: PATOGU
4,79 €
Kaina su kodu: 4,31 €
Turime sandėlyje
Tas miego saldumas | David Baird
-10% su kodu: PATOGU
1,21 €
Kaina su kodu: 1,09 €
Turime sandėlyje
Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai | Jeffrey Moussaieff Masson
-70% su kodu: PATOGU
9,97 €
Kaina su kodu: 2,99 €
Turime sandėlyje
Liūtai mūsų svetainėse: kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį | Abigail Tucker
-40% su kodu: PATOGU
4,41 €
Kaina su kodu: 2,65 €
Turime sandėlyje
Mūsų augintiniai |
-10% su kodu: PATOGU
2,29 €
Kaina su kodu: 2,06 €
Turime sandėlyje
Rasta: 24

„Knygos apie kates“ pasižymi įvairove – nuo enciklopedijų iki kačių psichologijos. Šie leidiniai padės rasti bendrą kalbą su namų augintiniais. Nepatikėsite, bet komunikacija svarbi ne tik žmonių pasaulyje. Sudraskyta sofa ar pažymėta teritorija dažnai tėra tarpusavio nesusikalbėjimo pasekmė, o ne kenkėjiškas katės elgesys. Rekomenduojamos knygos padės išmokti bendrauti.

Jei norite suprasti savo šeimos draugo kalbą bei pakeisti elgesį, pasidomėkite, ką šia tema kalba populiari autorė Pam Johnson-Bennet, jau pelniusi kačių elgsenos specialistų karalienės titulą. Ji ne tik rašo knygas, bet ir rengia laidas, kurias yra transliavę garsūs kanalai CNN, „Animal Planet“ ir „National Geographic“. Apie kačių elgseną rašo ir autorė Catherine Davidson.

Visiems turintiems gyvūnų rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į rašytojos Jeffrey Moussaieff Masson darbus. Ji yra parašiusi knygų ne tik apie gyvūnų priežiūrą, bet ir apie žmogaus jausmus, kurie apima netekus augintinio. Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems vyrams bei moterims skauda širdį praradus gyvūnėlį ir autorė tiesia pagalbos ranką. Neretai netekčiai skiriama per mažai dėmesio, nors katės ir šunys yra pilnaverčiai mūsų šeimos nariai.

Galime pasiūlyti ir ironiškų leidinių. Pavyzdžiui, Abigail Tucker „Liūtai mūsų svetainėse“ yra tokio stiliaus knyga, kuri priverčia nusišypsoti. Ar tikrai mūsų pasaulį valdo katės? Kodėl žmonės galvoja, kad šie gyvūnai yra asocialūs? Gal pamatę pūkuotą kačiuką turėtume išsigąsti ir bėgti kuo toliau? Per šmaikštų požiūrį nagrinėjami socialiniai gyvūnų tarpusavio, bei gyvūnų ir žmonių ryšiai, taip pat mūsų klaidingos nuostatos. Skaitydami tokias knygas galite sužinoti daug naujų faktų, kurie tikrai nustebins.

Kategorijoje „Knygos apie kates“ aptiksite ir leidinių apie nepaprastus gyvūnų gebėjimus, štai pavyzdžiui, autorius Vaidotas Januškis privers susimąstyti, ar žmogus tikrai yra vienintelė protinga būtybė Žemėje.

Jei nusprendėte į namus įsileisti gyvūną, turite pasižadėti jam skirti pakankamai dėmesio. Priminsime, kad katės itin mėgsta aktyvius žaidimus, tačiau patiems jų sugalvoti gana sunku. Pasinaudokite knygose aprašytas patarimais! Tikrai rasite daug gerų idėjų! Nepamirškite pavartyti ir kačių enciklopedijos – sužinosite, kurios murklės yra ramiausios.

Vienas TOP skaitomiausių knygų apie kates parengė Pam Johnson-Bennet, Adrianas Bačkela, Algirdas Januškevičius, Kostas Kaukas, Javier Villahizan ir kiti patyrę autoriai. Siūlome leidinius pirkti online, nes čia visada rasite gerų kainų, akcijų ir išpardavimų.