-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

„Viešasis sektorius“ – knygų kategorija, pasižyminti plačia temų įvairove. Čia rasite daug skaitinių apie visuomenę, savivaldą, įvairias socialines grupes bei jų problemas, komunikaciją, žinių vadybą, viešąjį diskursą ir dar daugiau. Vertingos knygos rekomenduojamos tiek specialistams, tiek studentams, tiek plačiajai visuomenei.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Regionų valdysena: nuo teorijos iki praktikos | Jaroslav Dvorak
13,99 € 15,75 € *
Turime sandėlyje
Dalykinė komunikacija | Vilija Stanišauskienė
7,29 € 8,99 € *
Turime sandėlyje
Žinių vadyba | Jurgita Raudeliūnienė
Nuolaida knygai -26%
6,19 € 8,29 € *
Turime sandėlyje
Biurokratija demokratinėje visuomenėje | Alvydas Raipa
15,99 € 18,99 € *
Turime sandėlyje
Viešojo diskurso retorika ir lingvistika |
Nuolaida knygai -73%
1,42 € 5,18 € *
Turime sandėlyje
Naujoji viešoji vadyba |
8,89 € 9,99 € *
Turime sandėlyje
Viešasis sektorius: sąvokos, modeliai ir požiūriai | Jan Erik Lane
Nuolaida knygai -29%
5,89 € 8,29 € *
Turime sandėlyje
Viešasis transportas | Algirdas Jurkauskas
Nuolaida knygai -31%
6,59 € 9,49 € *
Turime sandėlyje
Valstybės tarnautojų etika | Sud. Gyula Gulyas
Nuolaida knygai -33%
4,29 € 6,39 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos iš kategorijos „Viešasis sektorius“ padeda suprasti įvairių institucijų veiklą ir jų tarpusavio bendradarbiavimo galimybes, supažindina su socialiniais tyrimais, suteikia žinių apie specifinę šios srities komunikaciją. Kategorijos knygų pobūdis labai skirtingas. Vienos jų skirtos viešojo administravimo ir vadybos, viešosios politikos ir politikos mokslų studentams, kitos viešajame sektoriuje dirbantiems specialistams, o trečios bus įdomios kiekvienam.

Norite suprasti viešojo sektoriaus sąvokas, modelius ir požiūrius? Pasidomėkite knygomis, kuriose pateikiamos naujausios viešosios politikos ir viešojo administravimo teorijos, siūlomos mokslo analizės apie valstybę ir vyriausybę. Šios srities ekspertas, kurio leidiniai tikrai verti dėmesio, – politikos mokslų profesorius Jan Erik Lane.

Tarp TOP skaitomiausių patenka knygos, kuriose kompleksiškai nagrinėjamos įvairios problemos, pavyzdžiui, visuomenės intelektinio potencialo ugdymas ir plėtojimas, kultūros ir aukštojo mokslo sektoriams būdingi raidos procesai, ypatumai ir pokyčių tendencijos, socialiniai ir ekonominiai pokyčiai, mokslo ir technologijų pažanga ir t.t. Šiomis temomis daug rašo Borisas Melnikas, Rūta Banelienė, Eugenijus Chlivickas ir kt.

Viešojo sektoriaus kategorijoje rasite ir labai specifinių knygų, pavyzdžiui, apie vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje, valstybės tarnautojų etiką ar biurokratiją demokratinėje visuomenėje. Šie leidiniai naudingi mokslininkams, įvairių valstybinių institucijų specialistams, edukacijos procese dalyvaujantiems studentams, verslo atstovams bei kitiems skaitytojams, kurie susiduria su panašiomis problemomis.

Nassim Nicholas Taleb, Alvydas Raipa, Skaidrė Žičkienė, Eugenija Buškevičiūtė, Rūta Brazienė, Inga Mikutavičienė, Agnė Dorelaitienė ir kiti – autoriai, kurių temos apima viešojo sektoriaus finansus ir apskaitą, viešąjį valdymą, nevyriausybinių organizacijų veiklą, dalykinę komunikaciją, sprendimo priėmimo viešajame sektoriuje metodus, viešojo diskurso retoriką ir lingvistiką, socialinę atsakomybę ir t.t. Kategorijoje „Viešasis sektorius“ vyrauja leidinių įvairovė.

Kviečiame naujų ir įdomių knygų įsigyti internetu. Tą daryti verta nes vienoje vietoje rasite ir daugiau verslo bei finansų srities skaitinių. Juos pirkti online patogu, o akcijos ir išpardavimai garantuoja gerą kainą.

Interneto knygyno asortimentas yra itin platus. Galime pasiūlyti knygų ir moterims, ir vyrams. Ir suaugusiems skaitytojams, ir jaunimui ar vaikams. Populiarių knygų čia ras kiekvienas, o išsirinktus skaitinius pristatysime itin greitai!