⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Patekote į į išskirtinę skiltį „Knygos mergaitėms ir merginoms“. Čia surinkome specialius leidinius paauglėms. Kuo jie ypatingi? Prasidėjęs brendimas daugeliui mergaičių kelia daug klausimų, kurių jos nedrįsta užduoti. Keičiasi kūnas, savijauta, emocijos tampa nevaldomos. Ar tai būdinga visiems vaikams, ar šie pokyčiai normalūs? Kaip elgtis ir kur ieškoti atsakymų apie mėnesines, plaukuotumą ar liemenėles? 

Rasta: 74
  1. 1
  2. 2
  3. 3

100 dalykų kiekvienai mergaitei |
4,99 €
Turime sandėlyje
Šukuosenos | Christina Butcher
15,99 €
Turime sandėlyje
Merginos kerai | Lucy Summers
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 74
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paauglėms pagalbos ranką tiesia amerikiečių autorė Sonya Renee Taylor. Jos knyga „Pamilk savo kūną. Ir visus jo pokyčius!“ padės suprasti kas vyksta jauno žmogaus organizme, ko tikėtis iš išdaviko kūno ir kaip su tuo susidoroti emociškai.

Panašiomis temomis kalba ir britų autorė Lizzie Cox. Knygoje „Mergaitėms: apie tai“ aptarimos svarbios temos, pradedant nuo to, kas apskritai yra brendimas ir kaip jis veikia kūną iki intymiausių sekso, kontracepcijos bei lyčių santykių klausimų.

Dar viena TOP knyga, rekomenduojama jau ne pačioms merginoms, o suaugusiems. Rachel Simmons tėvams parengė leidinį „Gera tokia, kokia yra. Kaip padėti mergaitėms atsikratyti neįmanomų sėkmės standartų ir gyventi sveiką, laimingą, visavertį gyvenimą“. Juk žinoma, kad paaugliai ir jaunimas jaučia didžiulį tėvų ir mokytojų spaudimą būti supervaikais. Autorė įspėja, kad svarbu laiku susigriebti, kol neužauginome moterų kartos su prasta saviverte ir įgimtu nepasitikėjimo jausmu.

Tarp skaitomiausių – rašytojos Birutės Lenktytės-Masiliauskienės knygos „Magiškoji Pipirinos akademija“. Dovanų, draugystės ar linksmoji magija kviečia tiesiog smagiai leisti laiką. Tai nuotaikingos knygelės, į kurias siūlome žiūrėti su šypsena ir truputį pažaisti raganas.

Knygos paauglėms merginoms ir mergaitėms gali daug išmokyti. Štai iliustruotas Colonel Moutarde „Mergaičių vadovėlis“ siūlo daugybę patarimų ir instrukcijų, ką veikti namuose ar sode, kaip puošti savo drabužius ar mokyklinius vadovėlius. Knygoje kalbama ir apie švarą, grožį, aksesuarus ar maisto gamybą.

Ieškančioms tikrų ir įkvepiančių istorijų rekomenduojame bene skaitomiausios pasaulyje tinklaraštininkės Zoe Sugg seriją „Girl online“. Knygoje daug gyvenimiškų situacijų į kurias papuola ir šiuolaikiniai vaikai. Šiek tiek panašios ir populiarios autorės Louise Rennison knygos jaunimui.

Knygos mergaitėms apie brendimą, jausmus – kupinos atsakymų į paauglystėje rūpimus klausimus. Todėl kviečiame mamas, tėčius įsigyti ir dovanoti šiuos leidinius savo dukroms.