-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: BLITZ ⚡ Paskutinė BLITZ pasiūlymo diena! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Užsienio literatūra“ – viena populiariausių knygyno kategorijų. Siūlome internetu įsigyti tiek karščiausių naujienų, kurias aptarinėja apžvalgininkai, tiek prestižinėmis premijomis apdovanotų ir kritikų įvertintų kūrinių, tiek laiko patikrintos, nesenstančios klasikos, tiek jaudinančių tikrų istorijų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti knygų tiek vyrams, tiek moterims, tiek jaunimui – visiems, kurie mėgsta skaityti!

Naujos knygos

Rodyti visas

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Patogupirkti.lt rekomenduoja

Rodyti visas

Nenustebinsime pasakydami, kad TOP perkamiausios kategorijos „Užsienio literatūra“ knygos – klasika. George Orwell, Harper Lee, Oscar Wilde, William Shakespeare – autoriai, kurių tekstai niekada nesitraukia iš skaitomiausių knygų lentynos. Jie įkvėpė šimtus kitų rašytojų bei menininkų ir padarė reikšmingą įtaką vėlesniems kūriniams.

Įdomių knygų rekomenduojame paieškoti skiltyje „Šiuolaikinė užsienio literatūra“. Sunku išsirinkti? Patarsime! Jei mėgstate kokybiškas istorijas, narpliojančias šeimos dramas bei skaudžių istorinių tarpsnių įtaką žmonių likimams, rinkitės Kristin Hannah romanus. Domina kokybiška šiuolaikinė proza? Siūlome Marinos Stepanovos knygas. Vilioja magiškasis realizmas ir šeimos sagos? Jums turėtų patikti Isabel Allende kūriniai. Ieškokite šilto ir jaukaus atostogų romano? Karen Swan – tikra žanro karalienė.

Į skiltį „Šiuolaikinė užsienio literatūra“ patenka ir nauji romanai, ir moderni grožinė literatūra, ir intelektuali proza, ir šiltos jaukios istorijos. Skaitytojų skonis skirtingas, tačiau visiems yra sukurta knygų, tereikia jas atrasti.

Pastaruoju metu ypač populiarios knygos, paremtos tikromis istorijomis. Jos stebina ir verčia stebėtis gyvenimu, kuris yra pats geriausias scenaristas ir gerokai pranoksta net lakiausią fantaziją. Apie ką šios istorijos? Susipažinsite su gydytojų darbo užkulisiais, skaudžiais karo prisiminimais ar Holokausto patirtimi, seksite šnipų žaidimus, išnaudojimo dramas, nepaprastas meilės istorijas, inkvizicijos siautėjimus ar kovą su ligomis. Tikros istorijos yra įvairios, unikalios, jaudinančios.

Į atskirą skiltį išskyrėme ir nuotykių bei istorinius romanus. Šios knygos puikiai atstoja laiko mašinos bilietą. Rusijos imperatorių rūmai, senovės Egiptas ar Šaltojo karo laikų Berlynas? Kryptį renkatės jūs! Kelionės laiku, kurias žada knygų puslapiai, – saugios, tačiau suteikia daug emocijų ir įspūdžių bei padeda įsivaizduoti, kaip anksčiau gyveno žmonės.

Rimtesnių knygų verta pasidairyti eseistikos ir publicistikos skiltyje. Populiarūs autoriai, tokie kaip Adam Kay, Sarah Bakewell, Svetlana Aleksijevič, Simon Sebag Montefiore ir kiti, kalba skaudžiomis ir linksmomis, aktualiomis ir filosofinėmis temomis. Pastebėjimai, patirtis, pagalvojimai, tyrimai – vėl visiems skoniams.

Kategorijos „Užsienio literatūra“ knygų kainos prasideda vos nuo vieno euro. Pirkti online išpardavimų ir akcijų dienomis apsimoka dar labiau, o naujų ir populiarių leidinių čia rasite tiek suaugusiems, tiek paaugusiems vaikams.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Užsienio literatūra?