Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Knygos apie žirgus“ – kategorija, kurioje reikalingų ir informatyvių leidinių ras ir mėgėjai, ir profesionalai. Tai nuotraukų albumai, priežiūros patarimai, gyvūnų psichologijos leidiniai bei įvairūs žinynai, kuriuose aprašytos arklių ir žirgų veislės.

Rasta: 8

Rasta: 8

Knygos apie žirgus pasižymi įvairove. Norite daugiau sužinoti apie šiuos gyvūnus? O gal sukatės žirgų pasaulyje, esate profesionalus jojikas, dirbate su arkliais ir norite pagilinti savo žinias? Esate teisingoje vietoje, nes čia internetu įsigysite knygų apie arklius bei žirgus.

Besižavintys arklių didybe ir grožiu susidomės autorių F. Huart, S. Roi, Y.Lanso parengtu albumu „Arkliai. 1001 nuotrauka“. Didžiulės apimties knyga supažindins skaitytojus su įdomių arklių pasauliu. Leidinyje aprašytos garsiausios veislės, sporto šakos, pateiktos lenktynių nuotraukos. Tokias knygas smagu vartyti ir suaugusiems, ir vaikams. Juos ypač sužavės mažieji poniai.

Įdomių leidinių išleido ir autorius Kostas Kaukas –  Lietuvos gamtos apsaugos draugijos aktyvistas. Jis parašė seriją knygų, kurioje pristato pirmuosius ir seniausius žmonių talkininkus šunis, kates, paukščius, roplius ir, žinoma, arklius. Autoriaus knygose vien tikri faktai, kur privers ne kartą stebėtis, kokia neįtikėtina yra gyvoji gamta.

Norite ne tik apžiūrėti nuotraukas ir sužinoti įdomių faktų apie žirgus, bet ir suprasti, ką jie jaučia bei mąsto? Rekomenduojame pasidomėti elgsenos specialistės Marlitt Wendt parengtomis knygomis. Ji tikina, kad žirgų emocijos yra kur kas sudėtingesnės nei mes manome, o jų nepaisymas ar klaidingas interpretavimas dažnai lemia net patyrusių raitelių klaidas. Autorė prieštarauja archajiškiems tradicinio jojimo ir gyvūno elgsenos vadovėliams bei siūlo naują požiūrio kampą, kuris padės susidraugauti su žirgu ir pasiekti geriausių jojimo rezultatų.

Kviečiame susipažinti ir su lietuviškais žirgais, kurie yra kultūrinio paveldo dalis. Šia tema rašo autoriai Libertas Klimka ir Mindaugas Bertašius, kurie primena ir gerai žinomus žemaitukus, ir kitus Lietuvoje išveistus žirgus. Autoriai aprašo lietuvio ir žirgo bendrą istoriją, apžvelgia žemaitukų ir kitų lietuviškų veislių žirgų bei arklių atsiradimą, paplitimą bei žirgų sporto niuansus mūsų šalyje.

Profesionalai ras leidinių apie sportinių ir laisvalaikio žirgų šėrimą bei auginimą, o vaikai džiaugsis spalvingomis enciklopedijomis, kuriose gausu nuotraukų ir informacijos.

Knygas apie žirgus ir kitus gyvūnus galite patogiai įsigyti online knygyne. Čia visada siūlome naujų leidinių, akcijų, išpardavimų, rekomendacijų ir TOP skaitomiausių knygų sąrašų, todėl išsirinkti bus paprasta. Didelis asortimentas ir geros kainos leis pagilinti savo žinias neskriaudžiant piniginės.