⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

3-5 metų amžiaus vaikai jau linksmai čiauška, noriai dalyvauja grupiniuose užsiėmimuose ir atskleidžia savo kūrybiškumą. Daugelis tėvų pastebi, kad atžalos pradeda dainuoti per televiziją ar radiją išgirstas daineles, puikiai atsimena darželyje išmoktus eilėraštukus. Ugdyti muzikalumą ir saviraišką rekomenduojame su tam specialiai skirtomis priemonėmis. Kategorijoje „Dainų knygelės su natomis“ patalpinti leidiniai, kurie yra subalansuoti 3-5 metų mažyliams. 

Rasta: 58
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zuikio dūdelė | Elena Tolvaišienė
4,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 58
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skilties „Dainų knygelės su natomis“ knygos skirtos suaugusiems – tėvams, darželio auklėtojams, švenčių ir renginių organizatoriams bei kitiems ugdymo specialistams, kurie dirba su ikimokyklinukams.

Suburti mažylius dainai tikrai nebus sunku, nes vaikams patiks paprastos dainelės, kurios skatina mylėti mamą, tėti, draugus ar supažindina su metų laikais, gyvūnėliais bei kitais įdomiais dalykais.

Ugdymo specialistai dainų knygeles su natomis galės naudoti daugybę metų – nors vaikų kartos keičiasi, bet žodžiai ir natos nesensta! Juk ne vieną šiandien vaikų dainuojamą dainelę prisimename ir iš savo vaikystės. Dainų knygelių su natomis kainos prasideda nuo pusės euro, o išpardavimų bei akcijų metų pirkti online tampa dar pigiau. Šios knygos yra neįtikėtinai paprastas ir nebrangus būdas ugdyti mažylius.

Tarp TOP skaitomų ir vaikų mėgstamų knygelių – dainos, kurios padeda išmokti abėcėlę, supažindina su miško gyvūnėliais, skaičiuoklės ir lopšinės.

Populiarių knygelių sudarytojai – Violeta Židonytė, Saulius Gudas, Nora Jazbutytė, Sonata Tamašauskaitė, Sabina Sinkevičienė, Regina Bočkienė, Rūta Budinavičienė, Nijolė Pranevičienė ir kt.

Kai kurios eilės visiškai naujos, tačiau atpažinsime ir žinomų poetų, tokių kaip M. Vainilaičio, D. Kudžmaitės, J. Strielkūno, J. Degutytės ir kt., žodžius. Taip pat pasitaikys ir vaikų laidose ar filmukuose girdėtų dainų.

3-5 metų vaikams skirtų dainų knygelių su natomis žodžiai ir melodijos paprasti, lengvai įsimenami. Leidiniai padės lavinti vaikų muzikinius gebėjimus, pajusti muzikos grožį, bei mus visus supančią aplinką.

Dainų žodžiai įtraukia dainorėlius, leidžia patirti džiugią nuotaiką ir bendrumą su grupe. 3-5 metų vaikai mielai įsitraukia į dainavimo pamokėles, daineles traukia su užsidegimu ir nekantriai laukia pasirodymų tėvams, o taip pat, vėliau, dainuoja ir vieni patys ar kartu su visa šeima.

Kviečiame internetu pirkti naujas, populiarias, laiko patikrintas dainų su natomis knygas. Taip pat mūsų knygyne rasite knygelių tinkamų ne tik 3-5 metų, bet ir kitų amžiaus kategorijų vaikams. Suaugusiems vyrams ir moterims, taip pat jaunimui, galime pasiūlyti ir jiems skirtų gerų knygų – mūsų asortimentas platus, o kainos draugiškos.