⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvinimas – smagus ir naudingas užsiėmimas, kuris patinka beveik visiems vaikams. Ypatingai juos domina pažįstami personažai. Žinomais veikėjais iliustruotų leidinių rasite kategorijoje „Spalvinimo knygos pagal filmus“. Kviečiame patogiai apsipirkti internetu.

Rasta: 127
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ratai. Spalvinimas su lipdukais |
3,69 €
Turime sandėlyje
WOWzės. Atrakcionų parkas |
1,79 €
Turime sandėlyje
Pixar. Mega spalvinimas |
4,99 €
Turime sandėlyje
Ratai. Spalvink pagal pavyzdį |
2,89 €
Turime sandėlyje
SIURPRIZAS! Miau mados namai |
7,99 €
Turime sandėlyje
Hello Kitty. Spalvinimas |
3,99 €
Turime sandėlyje
Ledo šalis. Spalvink su vandeniu |
3,99 €
Turime sandėlyje
Ratai. Spalvink su vandeniu |
3,99 €
Turime sandėlyje
Kiaulytė Pepa. Spalvink su Pepa |
3,49 €
Turime sandėlyje
Lukas. Spalvinimas |
3,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 127
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Ledo šalis“, „Šunyčiai patruliai“, „Maša ir lokys“, „Mažieji poniai“, „Zootropolis“, „Ratai“, „Transformeriai“ – tai tik keli filmukai, kurių veikėjai persikėlė į knygelių puslapius. Jas pirkti online paprasta, nes viską rasite vienoje vietoje – kategorijoje „Spalvinimo knygos pagal filmus“.

Ar žinote, kuo naudingos spalvinimo knygos? Žinoma, jos padeda užimti mažuosius neklaužadas, juk mėgstamus veikėjus spalvinti smagiau nei piešti ant sienų. Tačiau yra ir daugiau privalumų. Tarp jų – smulkiosios motorikos lavinimas, ypač svarbus jauname amžiuje. Taip pat vaikai įgunda laikyti pieštukus ar kitus rašiklius ir išmoksta kruopštumo.

Tuo spalvinimo knygų privalumai nesibaigia. Šis užsiėmimas išlaisvina vaikų kūrybiškumą, suteikia jiems pasitikėjimo savimi, kuris apima atlikus užduotį, mažyliai išmoksta sutelkti dėmesį bei pažinti spalvas.

„Spalvinimo knygelės pagal filmus“ – ne tik gražūs paveikslėliai su gerai žinomais personažais. Knygutėse pasakojami jų nuotykiai, taip pat reikia atlikti įvairias užduotis, klijuoti lipdukus ir kurti savo spalvingą pasaulį. Kartu su veikėjais vaikai pasiners į tikrą nuotykį, tad šių įdomių knygučių visada verta turėti po ranka.

Tarp TOP skaitomiausių knygelių dominuoja Ledo šalies herojės, automobiliukai, šuniukai, Disnėjaus pasakų veikėjai, mažoji mergaitė Maša ir kiti personažai. Kiekvienas susitikimas suteiks džiugesio, nes nuspalvintas herojus atrodys visai taip pat kaip animaciniame filmuke.

Knygyno asortimente rasite spalvinimo knygelių įvairaus amžiaus vaikams. Mažiausiems rinkitės tokias, kurių iliustracijose nėra smulkių detalių, o piešinių kontūrai stori. Tokius paveikslėlius galima spalvinti drąsiai, be baimės peržengti kontūrą. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į knygeles apie mažuosius ponius.

Vyresniems vaikams skirtos knygelės pasižymi detalesnėmis iliustracijomis, kurios dažnai turi siužetą, pasakoja istoriją, leidiniai papildyti eilėraštukais, kitais trumpais tekstais ar įvairiais galvosūkiais, pavyzdžiui, reikia surasti paslėptą herojų. Tokie leidiniai daug labiau įtraukia ir papildo mokomąsias priemones.

Visiems tėvams svarbi vaikiškų knygučių kokybė. Daugelį šios kategorijos leidinių parengė leidykla „Egmont Lietuva“, jau ne vienerius metus besispecializuojanti šioje srityje, tad tikrai galite tikėtis puikių, įdomių produktų.

Spalvinimo knygelių kainos nėra didelės, todėl visada  senas ir nuspalvintas galėsite pakeisti kitomis. Pasinaudoję akcijomis ir išpardavimais apsipirksite dar pigiau. Įsigykite knygų ne tik vaikams ar jaunimui, bet ir visai šeimai, nes mūsų asortimente gausu knygų suaugusiems vyrams ir moterims. Išsirinks kiekvienas!