Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Turizmo, viešbučių administravimo knygos“ – kategorija, kurioje vertingų skaitinių ras turizmo ir viešojo administravimo studentai, žmonės, dirbantys šioje srityje: gidai, kelionių organizatoriai, viešbučių valdytojai ir administratoriai, kiti turizmo srities specialistai.

Rasta: 24

Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams | Živilė Mitrikienė
-10% su kodu: PATOGU
11,39 €
Kaina su kodu: 10,25 €
Turime sandėlyje
English for Tourism Hospitality | Svetlana Toropovienė
-10% su kodu: PATOGU
9,35 €
Kaina su kodu: 8,41 €
Turime sandėlyje
Rasta: 24

Knygas apie turizmą ir viešbučių administravimą rekomenduojame įsigyti internetu mūsų knygyne, nes čia pat rasite ir kitų sričių verslo literatūros. Juk dažniausiai geras specialistas neapsiriboja viena tema.

Mūsų visuomenė turizmą pavertė itin svarbia ūkio šaka, kuriai daug dėmesio skiria tiek verslininkai, tiek politikai ir net mokslininkai. Vieniems turizmas yra pomėgis, kitiems – darbas, reiškiantis pajamas. Pastariesiems itin svarbus tobulas procesų valdymas. Tačiau turizmas yra ypač kintanti veikla, kurios naujoves būtina nuolat sekti. Tinkamos turizmo ir viešbučių administravimo knygos – viena iš priemonių tą daryti.

Tarp TOP skaitomiausių leidinių patenka įvairių universitetų parengtos metodikos, tyrimai, srities analizės ir kiti įvairūs vadovėliai. Siūlome atkreipti dėmesį į Daivos Labanauskaitės, Svetlanos Toropovienės, Jūratės Barauskaitės, Živilės Mitrikienės, Rimanto Mikniaus, Brigitos Žuromskaitės, Vladimiro Gražuli, Jono Jagmino ir kitų autorių parengtas knygas.

Skaitydami susipažinsite su turizmo kategorijų sampratomis, turizmo planavimo ir plėtros ypatumais, galimybių ir išteklių vertinimo principais ir kitais niuansais. Be to, knygose rasite įdomių analizių apie tai, kokios yra ekskursijos ar gido funkcijos šiuolaikinėje informacinėje visuomenėje, kaip organizuoti ekskursijas, kad pasakojimai ir objektai turistams paliktų teigiamą įspūdį.

Turizmas neatsiejamas nuo viešbučių ir kitų apgyvendinimo formų organizavimo. Apie galime pasiūlyti leidinių, kuriuose aprašoma viešbučių istorinė evoliucija, nagrinėjamos klasifikavimo rūšys, kokybės reikalavimai, viešbučio darbo organizavimo, viešbučio personalo organizavimo ir valdymo ypatumai. Taip pat siūloma daug praktinių patarimų vadovams, personalo specialistams ir kitiems viešbučio darbuotojams.

Tarp kategorijos „Turizmo, viešbučių administravimo knygos“ leidinių rasite ir įvairių specializuotų žodynų bei žinynų. Jų tikslas yra suteikti ir įtvirtinti kalbos žinias, reikalingas turizmo specialisto funkcijų atlikimui.

Kategorijos knygos skirtos rekreacijos ir turizmo srities studentams, žmonėms, siejantiems savo ateitį su kelionių ir ekskursijų organizavimu, būsimiems ir esamiems gidams. Visi jie ras naujų įžvalgų, įdomių žinių ir vertingos medžiagos savo darbui.

Pirkti online siūlome ir daugiau specializuotų leidinių tiek vyrams, tiek moterims. Plačiame asortimente gausu pasirinkimo ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei jaunimui. Visada verta pasižvalgyti po akcijas ir išpardavimus, kurie suteikia progą knygų visai šeimai įsigyti geromis kainomis. Pirkti internetu patogu, nebrangu ir greita!