-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jogos knygos pravers visiems, kurie pavargo nuo rutinos, negali atsipalaiduoti, ieško nusiraminimo, dvasinės išminties, taip pat nori išjudinti ne tik mintis, bet ir kūną. Kviečiame internetu įsigyti įdomių knygų, kurios supažindins tiek su jogos teorija, tiek su praktika. 

Rasta: 35
  1. 1
  2. 2

Karma joga | Swami Ramayanda
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 35
  1. 1
  2. 2

Joga apjungia protą, dvasią ir kūną. Iš dalies, tai gyvenimo būdas, kurį propaguoja daugelis žmonių. Knygos apie jogą padės suprasti ar jums tai tinka, sužinoti naujų faktų bei išmokti Indijoje gimusio mokymo paslapčių. Praktiniai jogos patarimai nėra religiniai, todėl knygos tinka bet kokio tikėjimo, amžiaus ir lyties žmonėms. Rasti savo kelią svarbu moterims ir vyrams, o vieni geriausių mokytojų padės tą padaryti, tereikia išsirinkti ir atsiversti tinkamą knygą.

Tarp vienų TOP skaitomiausių autorių pamatysite Bono Tibeto tradicijos mokytoją Tenzin Wangyal Rinpoche, Indijos dvasinį mokytoją Ošo, induistų nondualizmo guru Šri Nisargadatta Maharadžą, jogą Swami Ramayanda, jurvedos, indų astrologijos ir numerologijos, akmenų magijos, mantrų ir jantrų, ritualų ir jogos žinovą Harišą Džoharį, dvasininką Clemens Pilar ir kitus žmones, pasiryžusius dalintis išmintimi ir patirtimi.

Tarp šių autorių rašytų jogos knygų rasite įvairių tekstų. Vieni skirti tam tikroms jogos rūšims pristatyti, kiti siūlo fizinio aktyvumo pratimų ar patarimų, kaip pasitelkus šį nuo seno praktikuojamą mokymą išspręsti įvairias konkrečias problemas, tokias kaip sutrikęs miegas, nevilties jausmas, skausmas.

Skaitydami literatūrą apie jogą savo mintis praplėsite naujomis idėjomis, pasiruošite iššūkiams ir lengviau įveiksite gyvenimo negandas. Sielos ir kūno harmonija – kelias į fizinę ir psichinę sveikatą, kurios siekiame visi.

Pastaruoju metu jogos užsiėmimai tapo populiarūs tarp įvairaus amžiaus žmonių, kurie į užsiėmimų sales traukia per pietų pertraukas ar po darbo. Valanda susitelkimo ir bendravimo su savo kūnų padeda atsikratyti neigiamos energijos ir pakrauna naujos. Jei gyvai apsilankyti jogos mankštose nepavyksta, rekomenduojame įsigyti knygų, kuriose rasite iliustruotų treniruočių pratimų.

Išdrįskite mesti sau iššūkį ir atkreipkite dėmesį į tai, ką pasakoja knygos „Tibeto sapnų ir miego joga“ autorius Tenzin Wangyal Rinpoche. Jis tikina, kad sapnų joga padeda sapnuoti sąmoningai ir taip perimti miego ir gyvenimo kontrolę į savo rankas.

Pirkti online kviečiame ir daugiau gerų Rytų išminties knygų. Plačiame asortimente leidinių išsirinks visa šeima, nes turime ką pasiūlyti ir suaugusiems, ir vaikams bei jaunimui. Daug knygų kainuoja vos kelis eurus, tačiau išpardavimų ir akcijų metu įdomi literatūra tampa prieinama daugeliui