⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekviena nauja kalba, kurią išmokstame, praplečia pasaulį ir atveria gerokai daugiau galimybių. Yra daugybė būdų mokytis kalboms, tačiau be žodyno tikrai neišsiversite. Patikėkite, automatinės vertimo programos niekada neatstos geriausių specialistų sudaryto žodyno. Mes siūlome internetu įsigyti anglų, italų, ispanų, prancūzų, rusų, vokiečių, norvegų ir kitų kalbų žodynų.

Rasta: 285
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 285
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nesvarbu ar pradėjote lankyti grupinius kursus, ar savarankiškai mokytis užsienio kalbų, rekomenduojame pasižvalgyti po dalykinių knygų kategoriją „Žodynai“. Žinoma, šiuolaikiniai žmonės galvoja, kad jiems užteks to, ką siūlo internetas ir mes sutinkame – virtualių žodynų yra! Tačiau nepamirškite, kad interneto ryšys kartais sutrinka, technika paveda, o kokybiškas spausdintas leidinys visada išlieka patikimas. Be to, internete užsienio-lietuvių kalbos žodynų nėra daug arba jie gana skurdūs.

Pirkti online kviečiame žodynus, kuriuose rasite ne tik žodžio vertimą, bet ir naudojimo pavyzdžius, sutrumpinimus ar tarimą.

Tarp TOP skaitomiausių knygų vyrauja populiariausios kalbos, tokios kaip anglų, rusų, vokiečių, italų. Tačiau pirkėjams galime pasiūlyti ir danų, čekų, norvegų, švedų, slovėnų, vengrų ir kitų kalbų žodynų. Gana populiari yra mirusi kaip šnekamoji, tačiau neišnykusi lotynų kalba. Lotynų-lietuvių kalbos žodynus dažnai renkasi filosofijos, teologijos, medicinos ir kitų sričių studentai bei jau patyrę specialistai.

Žodynai praverčia ne tik besimokantiems kalbų. Skiltyje „Specializuoti žodynai“ sau naudingų knygų ras įvairiausių sričių mėgėjai ir profesionalai. Čia sudėtos tokie leidiniai, kaip „Fizikos terminų žodynas“, „Psichoanalizės žodynas“, „Biblijos vardų žodynas“, „Mechanikos terminų žodynas“, „Aiškinamasis psichologijos terminų žodynas“ ar „Lietuvos vietovardžių žodynas“.

Visiems skaitytojams rekomenduojame įsigyti „Tarptautinių žodžių žodyną“. Šioje knygoje rasite išsamius paaiškinimus, kirčiavimą, alternatyvius variantus, žodžių etimologiją ir darybą. Leidinys aiškina terminus iš pačių įvairiausių sričių: filosofijos, fizikos ir kitų gamtos mokslų, religijos, politikos, istorijos ir t.t.

Žodynų kategorijoje gausu leidinių tiek suaugusiems skaitytojams, nusprendusiems patobulinti žinias ar tiesiog po ranka turėti naudingą žinyną, tiek mokykloje ar universitete naują kalbą pradėjusiam mokytis jaunimui. Vaikams patiks spalvingos mokomosios knygos, tokios kaip „Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas“.

Populiariausius užsienio kalbų žodynus sudarė Vilija Mačienė, Laima Veršulienė, Antanas Lyberis, Jovita Martišiūtė, Irena Janina Balaišienė, Birutė Žindžiūtė Michelini, Valdas V. Petrauskas ir kiti kalbos specialistai.

Ieškote gerų kainų? Primename, kad interneto knygyne dažnai vyksta išpardavimai ir akcijos. Jų metu ne tik mokomieji leidiniai, bet ir nauja bei populiari literatūra, įdomi tiek vyrams, tiek moterims, kainuoja pigiau.