Žvejyba apjungia net keletą dalykų: tai proga pabūti gamtoje, vienumoje ir tyloje, o taip pat tai yra labai azartiška veikla, atnešanti naudos ir namų virtuvei. Norite tapti sėkmingu žveju? Mokykitės iš geriausių! Profesionalūs žvejai ir kiti gamtos mylėtojai savo patirtimi dalijasi knygose apie žvejybą ir žuvis, kurias kviečiame patogiai įsigyti internetu.

Rasta: 16

Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas | Linas Jonauskas
-80% su kodu: PATOGU
10,97 €
Kaina su kodu: 2,19 €
Turime sandėlyje
Jaunojo žvejo ABC | Ričardas Adamonis
-10% su kodu: PATOGU
11,39 €
Kaina su kodu: 10,25 €
Turime sandėlyje
Didžioji žuvies knyga | Kaarel Koržets, Vladislav Koržets
  • Nemokamas knygos pristatymas
-29% su kodu: PATOGU
153,12 €
Kaina su kodu: 108,71 €
Turime sandėlyje
Safari. Medžioklės ir žūklės safaris (knyga su defektu) | Kostas Slivskis
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
133,30 €
Kaina su kodu: 119,97 €
Turime sandėlyje
Viskas apie medžiotojus ir žvejus | Kostas Slivskis
-10% su kodu: PATOGU
3,23 €
Kaina su kodu: 2,91 €
Turime sandėlyje
Žvejybos istorijos apybraižos (XX a. 3-10 dešimtmečiai) | L. Piškinaitė-Kazlauskienė
-10% su kodu: PATOGU
2,02 €
Kaina su kodu: 1,82 €
Turime sandėlyje
Rasta: 16

Knygos apie žūklę nustebins savo įvairove. Pasižvalgę po kategoriją jūs pamatysite, kad galime pasiūlyti enciklopedijų, profesionalų ir mėgėjų vadovų, skaitinių apie žvejybos istoriją, patarimų leidinių ar net kulinarinių knygų. Visa žvejams skirta literatūra yra vertinga savo patarimais, aprašymais bei iliustracijomis.

Kiekvienam pradedančiam žvejui rekomenduojame įsigyti gerą enciklopediją ar žūklės vadovą. Juk naujokai dažnai dar nežino, nei kur žuvis gaudyti, nei kaip meškerę pasirinkti, nei kokiu masalu vilioti grobį.

Juos ir moko knygų autoriai, kurie supažindina su įvairiais vandens telkiniais, žuvimis, išsamiai pasakoja apie meškeres, masalus, pateikia daug įvairių praktiškų ir naudingų patarimų, padėsiančių pradedančiam žūklautojui greitai tapti profesionaliu žveju.

Be to, knygų sudarytojai skaitytojus supažindina su mėgėjų žūklės tvarka ir taisyklėmis, žvejybos apribojimais Lietuvoje, gaudomų žuvų rūšimis. Vadovuose aptariama, kokie meškerių tipai tinkami žvejybai stovinčio ir tekančio vandens telkiniuose. Rasite ir įvairių masalų ar kitų jaukų pasigaminimo pavyzdžių. Sužinosite atsakymus, kaip pasirinkti žūklės vietą, ar meškerioti plūdine, dugnine bei kitų rūšių meškerėmis.

Knygose apie žvejybą informacijos ras ne vien naujokai. Žūklės technikos nuolat tobulėja, atsiranda modernių meškerių sistemų, keičiasi mūsų planetos klimatas ir aplinka bei žuvų gyvenimo būdas, todėl verta susipažinti ir atnaujinti savo žinias.

Skaitiniai skirti visiems, mėgstantiems leisti laisvalaikį gamtoje, dar tik pradedantiems žvejoti ar norintiems išbandyti įvairius žvejybos būdus. Autoriai paruošė leidinių, kurie bus įdomūs ne tik suaugusiems žvejams, bet ir vaikams bei jaunimui. Be to, pirkti online siūlome ir istorinių knygų apie žvejybą. Šie skaitiniai patiks ir vyrams, ir moterims.

O kokia gi knygų žvejams kategorija be knygos apie žuvis? Pas mus tikrai rasite ir leidinį apie įvairias šių vandens gyvūnų rūšis.

Top skaitomiausias knygas ruošė L. Piškinaitė-Kazlauskienė, Berndt Sundsten, Jan Jager, Ričardas Adamonis, Kostas Slivskis, Steponas Pučinskas, Linas Jonauskas, Tomas Virbickas, Dalius Rakutis, Romualdas Žilinskas, Kastytis Stumbrys, Viktoras Armalis ir kiti autoriai, norėję savo žiniomis pasidalinti su plačiąja visuomene.

Populiarių knygų apie žvejybą kaina prasideda vos nuo kelių eurų, todėl piniginės tikrai nenuskriaus, tačiau suteiks neįkainuojamų žinių. Norite sutaupyti? Daug naujų ir populiarių leidinių rasite tarp akcijų ir įvairių išpardavimų pasiūlymų. Sekite naujienas ir sužinokite pirmieji!