⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Savo asortimente turime knygų suaugusiems ir jaunimui, moterims ir vyrams. Nepamirštame ir šeimoms aktualių temų apie tarpusavio ryšius, nėštumą, vaikų ugdymą ar intymius porų santykius. Šiuos klausimus nagrinėjančias knygas rasite kategorijoje „Šeima. Vaikai. Moters pasaulis“.

Rasta: 1031
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Itin jautrus vaikas | Elaine N. Aron
9,79 €
Turime sandėlyje
Gabaus vaiko drama | Alice Miller
11,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1031
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Šeima. Vaikai. Moters pasaulis“ kategorijos knygos apima keletą temų, kurias išskyrėme į atskiras skiltis. TOP skaitomiausi leidiniai yra apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą.

Lauktis vaikelio yra tikras stebuklas, tačiau būsimus tėvus neramina daug klausimų tiek apie dar negimusio vaikelio vystymąsi, tiek apie kūdikio priežiūrą bei raidą, tiek apie mamos fizinę ir psichologinę sveikatą. Daugelį baimių išsklaidys populiarūs autoriai, tokie kaip vaikų gydytojas Kazimieras Vitkauskas, smegenų veiklos tyrinėtojas John Medina, prieraišiosios tėvystės ekspertė Sarah Ockwell-Smith ir kiti geriausi specialistai.

Praėję nėštumo ir gimdymo etapą tėvai susiduria su naujais iššūkiais. Visi nori užauginti protingus, laimingus ir psichologiškai stiprius vaikus. Vaikų ugdymo ir auklėjimo temomis rašantys autoriai padeda spręsti bėdas, kurios kyla auginant berniukus, taip pat atsako į daug klausimų apie vaikų psichologinę sveikatą, jautrumą, raidą, brolių ir seserų santykius, kaprizus ir manipuliacijas.

Tėvai itin vertina Elaine N. Aron, Brian Tracy, Michael C. Reichert, Austėjos Landsbergienės, Dan Kindlon, Michael Thompson, Veronikos Urbonaitės-Barkauskienės ir kitų autorių patarimus.

Vaikai, žinoma, reikalauja daug dėmesio, tačiau labai svarbios ir lyčių tarpusavio santykių problemos. Knygų apie santykius autoriai padeda susitaikyti su rutina, išblėsusia aistra, partnerių skirtumais. Rekomenduojame knygas ne tik apie ryšio puoselėjimą, bet ir apie skaudesnes problemas, pavyzdžiui, kaip susitaikyti su neištikimybe ir išsivaduoti iš toksiškų santykių. Tokie autoriai, kaip Gary Chapman moko perprasti meilės kalbą, kuria kalba mūsų antroji pusė. John Gary knygos leidžia geriau suvokti lyčių skirtumus ir iš to kylančius nesusikalbėjimus.

Jei jau kalbame apie poras, tai, žinoma, siūlome įsigyti ir įdomių knygų apie seksą. Šioje skiltyje, be abejo, rasite garsiąją Kama Sutrą, tačiau ir be jos turime literatūros, kuri padės atsikratyti kompleksų bei išmokti vieną kitą gudrybę, kuri kursto aistrą.

Kategorijoje „Šeima. Vaikai. Moters pasaulis“ rasite ir leidinių, skirtų išskirtinai moterims. Tai knygos apie hormonines ligas, specialias mankštas ir slaptus mergaičių pokalbius. Visus leidinius kviečiame užsisakyti jau šiandien. Knygos kainuoja nedaug, o žinių suteikia visam gyvenimui. Ir dar akcijos bei išpardavimai padeda sutaupyti papildomai.