⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grakštūs geišų judesiai, kvapnūs sakurų žiedai, egzotiniai patiekalai, technologijos ir tūkstantmetės tradicijos… Daugelis keliautojų svajoja bent kartą atsidurti Japonijoje ir viską pamatyti savo akimis. Jei keliauti galimybių nėra, siūlome internetu įsigyti knygų apie Japoniją ir tokiu būdu pažinti šią nepaprastą šalį. 

Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

Ką veikia Japonija | Andrius Kleiva
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,39 €
Turime sandėlyje
Slaptoji geišos knyga | Sei Shonagon
8,99 €
Turime sandėlyje
Šiogūnas. Pirma knyga | James Clavell
13,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

Japonija – uždara šalis, todėl daugelis turistų neturi progos per kelias dienas ar savaites pažinti kultūrą ir perprasti šį tolimą kraštą bei jo gyventojus. Tačiau kelionei pasiruošti ar užčiuopti atmosferą ir iš gabaliukų sulipdyti šalies paveikslą padės knygos apie Japoniją.

Pirkti online rasite įvairaus žanro skaitinių, kuriuos vienija egzotiškoji šalis. Domitės filosofija? Tada verta pasidomėti Kaizen. Šis žodis reiškia pagerinimą ir naudojamas apibūdinti filosofinę praktiką, kai akcentuojamas nepertraukiamas įvairių gyvenimo sričių tobulinimas. Apie tai rašo autorė Sarah Harvey.

Japonija daugeliui asocijuojasi su geišomis. Norite sužinoti jų paslaptis, perprasti rafinuotus meilės žaidimus bei pasidomėti kokios taisyklės varžo šių moterų gyvenimą? Tikrai rasite reikalingą knygą.

Ir moterims, ir vyrams norisi kuo ilgiau išlaikyti jaunystę. Todėl rekomenduojame pasidomėti literatūra, kurioje atskleidžiamos šimtamečių japonų paslaptys. Ar žinojote, kad Japonija yra rekordininkė? Tai šalis, kurioje nuolat užfiksuojamas didžiausias šimtą metų pasiekusių senolių skaičius. Kas lemia, kad šiame krašte žmonės gyvena ilgiau? Ilgaamžystės fenomeno tyrinėtoja Junko Takahashi atsakymų ieško įvairiose tradicijose ir gyvenimo būde. Šia tema rašo ir autoriai Bradley J. Willcox, D. Craig Willcox bei Makato Suzuki.

Galime pasiūlyti ir knygų, kurios nagrinėja įvairius Japonijos istorijos tarpsnius. Nuo viduramžių, kuomet ši šalis europiečiams atrodė dar tolimesnė, iki Antrojo pasaulinio karo laikų. Jums patiks istoriniai romanai ir tikri karo dalyvių atsiminimai, kuriuose aprašyta nepagražinta praeitis. Pasidomėkite James Clavell, Rikihei Inoguchi ir Tameichi Hara tekstais.

Tarp vienų TOP skaitomiausių knygų patenka kelionių knygos su realiais įspūdžiais. Autoriai dalijasi savo patirtim ir kviečia pažinti skirtingus šalies regionus, prisiliesti prie Japonijos kultūros, istorijos, meno, paklaidžioti po magiškas šventyklas, įspūdingus sodus, išskirtinės architektūros pilis, kalnų kaimelius bei didmiesčius.

Norite išmokti kažko naujo? Tarp knygų apie Japoniją rasite ir kalbos vadovėlių. Nors iš pažiūros atrodo, kad išmokti kalbėti japoniškai labai sunku – viskas įmanoma!

Literatūros įvairovė suteikia proga visapusiškai pažinti tolimąjį Rytų kraštą. Kelionių atsiminimai, filosofija, istorinės knygos, skaitiniai apie papročius ir net spalvinimo knygelės patiks ir suaugusiems, ir vaikams bei jaunimui. Tereikia tinkamai išsirinkti. Priminsime, kad knygyne nuolat vyksta išpardavimai ir akcijos. Puiki proga pasinaudoti geromis kainomis ir įsigyti populiarių ir įdomių skaitinių!