Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Gangsteriai, žiaurūs nusikaltimai, gaujų kovos ir įvairios machinacijos… Tai temos, kurias siūlo knygos apie mafiją ir kriminalus. Dokumentais, tyrimais ir faktais pagrįsti skaitiniai patiks besidomintiems teisėsaugos darbu, mūsų šalies ir tarptautinių nusikalstamų organizacijų veikla bei istorija. Šios kategorijos knygos skirtos išskirtinai tik suaugusiems skaitytojams.

Rasta: 20

Sunaikinti mafiją. Kova su organizuotu nusikalstamumu JAV | Bill O'Reilly, Martin Dugard
-40% su kodu: PATOGU
15,52 €
Kaina su kodu: 9,31 €
Turime sandėlyje
Rasta: 20

Kokių temų tikėtis iš knygų apie mafiją? Pasižvalgykime po kategoriją. Jei domina su mūsų šalimi siejami nusikaltimai, rinkitės Dailiaus Dargio knygas. Rašydamas autorius remiasi tiek žinomais tyrimais, tiek viešai neskelbtais dokumentais.

Dailiaus Dagrio bibliografijoje leidiniai apie Daktarų šeimą, Agurkinių gaują, taip pat bendros mafijos istorijos apžvalgos bei įvairių žymių nusikaltimų tyrimai. Autoriaus knygos vienos TOP skaitomiausių.

Yra žmonių, kurie mafiją romantizuoja, nes jiems gangsterių gaujos asocijuojasi su stilingais filmais, tokiais kaip „Krikštatėvis“. Deja, realybėje romantikos mažai. Rekomenduojame paskaityti britų politologo Mark Galeotti knygas. Jis daug dėmesio skiria Rusijos problemoms ir nusikalstamumui. Rašytojo tekstai itin išsamūs ir supažindina su nusikaltėlių garbės samprata, skirtumais tarp skirtingų miestų grupuočių, įvairiomis narkotikų ir ginklų prekybos machinacijomis.

Skaitytojams įdomios pasirodys ir Valerijaus Karyševo kriminalinės knygos. Šis autorius yra žymus rusų advokatas, teismuose atstovavęs žymiausiems Maskvos nusikaltėlių pasaulio atstovams. Savo tekstuose jis dalinasi asmenine patirtimi bei Maskvos gaujų istorija, narių gyvenimu ir likimais.

Dar vienas Lietuvoje gerai žinomas autorius, kurio knygos sukėlė milžinišką atgarsį, yra Dainius Sinkevičius. Kriminalinės publicistikos žurnalistas už publikacijas, atskleidžiančias korupcijos tinklus ir nusikalstamas veikas, buvo ne kartą apdovanotas. Jis atskleidė ne vieną skandalą susijusį su mūsų šalies kalėjimų veikla. Rašydamas autorius rėmėsi realiais ir šokiruojančiais mafijos terorą išgyvenusių žmonių pasakojimais.

Knygas apie mafiją parašė ir Robert I. Friedman, Francesco Forgione, Vytautas Žutautas, Aurelija Jaruševičiūtė, Roberto Saviano bei kiti Lietuvos ir užsienio autoriai. Šiems vyrams ir moterims pavyko sukurti tekstus, kurie įtampa nenusileidžia geriausiems trileriams.

Mafijos kronikos ir kitos kriminalinio pasaulio knygos praveria vartus į pogrindinį pasaulį, kuris slapta, o kartais ir visai nesislėpdamas, gyvuoja šalia mūsų. Milžiniškas korupcijos mastas, žudynės, narkotikų prekyba, ginklų kontrabanda, lošimai, nelegalios finansinės operacijos – sunku net suvokti tokį problemų mastą, tačiau savo darbui atsidavę rašytojai nepavargsta viešinti ir šviesti visuomenės.

Pirkti online siūlome ne tik kriminalinius leidinius, bet ir knygas linksmesnėmis temomis. Internetu galite įsigyti populiarių knygų vyrams, moterims, o taip pat ir vaikams bei jaunimui. Geros kainos, išpardavimai bei akcijos nenuskriaus piniginės, bet naujais skaitiniais aprūpins visą šeimą.