Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Kakės Makės enciklopedijos“ – pažintinių lavinamųjų knygų serija, kurią vienija bendras personažas - Kakė Makė.
Kakė Makė - visų vaikų mylima knygų veikėja, kurią prieš daugiau nei 10 metų sukūrė iliustratorė ir knygų autorė Lina Žutautė. Šiandien vaikai ją gerai pažįsta iš daugelio apie šią šaunią mergaitę sukurtų istorijų.

Rasta: 13

Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie save ir pasaulį | Eglė Čebatorienė, Vaida Dubickienė
-10% su kodu: PATOGU
17,39 €
Kaina su kodu: 15,65 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti KODĖL? | Lina Matiukaitė
-28% su kodu: PATOGU
19,48 €
Kaina su kodu: 14,02 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė. Pasaulis aplink mane. Pirmoji mažylio enciklopedija | Živilė Kalasauskaitė
-35% su kodu: PATOGU
24,41 €
Kaina su kodu: 15,86 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė. Raudonoji knyga | Lina Matiukaitė, Selemonas Paltanavičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: PATOGU
29,11 €
Kaina su kodu: 20,38 €
Turime sandėlyje
Noriu sužinoti apie pasaulio šalis | Lina Matiukaitė
-10% su kodu: PATOGU
17,69 €
Kaina su kodu: 15,92 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė. Aplink pasaulį | Skaistė Dirgėlienė
-10% su kodu: PATOGU
11,59 €
Kaina su kodu: 10,43 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus | Selemonas Paltanavičius
-28% su kodu: PATOGU
19,81 €
Kaina su kodu: 14,27 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie Lietuvą | Eglė Čebatorienė, Vaida Dubickienė
-10% su kodu: PATOGU
17,39 €
Kaina su kodu: 15,65 €
Turime sandėlyje
Rasta: 13

Kategorijoje „„Kakės Makės anciklopedijos“ rasite apie 10 knygų, kuriose vaikai, padedami Kakės Makės, sužinos daug įdomybių apie pasaulio sandarą, gamtos bei žmogaus kūno paslaptis, įdomius faktus apie meną ir mokslą, profesijas ir net išmoks pažinti savo emocijas.

Mažyliai daug geriau supranta ir priima informaciją, kai jiems apie tai pasakoja pažįstamas herojus. Štai kodėl mergaitės ir berniukai taip mėgsta Kakės Makės enciklopedijas.

Kakė Makė leidžiasi į nuostabias keliones ir pasakoja vaikams apie pasaulio šalis ir žmogaus kūną - „Noriu sužinoti apie pasaulio šalis“, „Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie save ir pasaulį“ arba apie gyvūnus ir gamtą - „Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus“. O susipažinti su nykstančiais Lietuvos gyvūnais ir augalais padės neseniai pasirodžiusi žymaus gamtininko Selemonas Paltanavičius kartu su Kake Make parengta knyga „Kakė Makė. Raudonoji knyga“.

Atskira enciklopedija skirta Lietuvai - „Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie Lietuvą“. Šioje išsamioje enciklopedijoje rasite atsakymus į visus klausimus: kokia Lietuvos vardo kilmė, kokia Lietuvos vėliava ir koks herbas, kokie žymiausi šalies valdovai ir kokiais dievais tikėjo senovės lietuviai ir, žinoma, kokios šventės švečiamos šalyje. Be to, susipažinsite su Lietuvos etnografiniais regionais ir visais džiaisiais miestais, o kai jau viską sužinosite, galėsite drąsiai ištarti - „Aš gyvenu Lietuvoje!“.

Visos serijos knygos yra parašytos paprastai ir puikiai iliustruotos piešiniais ir nuotraukomis. Vaikams patinka klausytis pasakojimų apie Kakę Makę ir kartu pažinti pasaulį. Enciklopedijos skirtos ikimokyklinukams ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams. Jos ugdo smalsumą ir padeda ruoštis mokyklai.

Visas enciklopedijas galite įsigyti mūsų e.knygyne. Šios leidyklos knygoms dažnai taikomos akcijos, jos padės knygas įsigyti pigiau. Be Kakės Makės enciklopedijų patogupirkti.lt rasite daug kitų pažintinių ir mokomųjų leidinių skirtų Įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems.